ווין רוני יצא נגד האוהדים - והתנצל

בעוד רגלו של נבחרת אנגליה במונדיאל לא מצליחה לספק כותרות, פיו דווקא כן מזין את העיתונאים שמלווים את הנבחרת במשחקי גביע העולם. אחרי שאמר בציניות כי "נחמד לראות את האוהדים שלך צועקים לך בוז, זו נאמנות לשמה" - התנצל על התהגותו

ווין רוני הולך ומתרחק (AP)

האיש שהיה התקווה של אוהדי נבחרת אנגליה בגביע העולם ווין רוני, ירד אמש ממורמר מהמגרש בקייפ טאון אחרי התיקו המביך והמתסכל מול נבחרת אלג'יריה הנחושה.

האוהדים הביעו את תסכולם בקריאות בוז רמות לעבר הכוכבים בסיומו של המשחק, רוני שלא הצליח יחד עם חבריו לייצר ולו מהלך אחד שמוביל לשער, שחרר אמירה צינית למצלמה: "נחמד לראות את האוהדים שלך צועקים לך בוז, זו נאמנות לשמה".

בעוד רגלו של הכוכב ממנצ'סטר יונייטד לא מספקת כותרות, פיו מזין את העיתונאים שמלווים את הנבחרת האנגלית למונדיאל, רוני כבר הספיק להסתבך כשקילל שופט במשחקים מוקדמים של הנבחרת האנגלית בדרום אפריקה. הקפטן סטיבן ג'רארד אמר: "פשוט לא היינו טובים מספיק".

ג'רארד ביקר את חוסר הנחישות שלו ושל שחקני קבוצתו. הוא דיבר על איבודי הכדורים והודה ש"היה לחץ". "אנחנו יודעים מה צריך לעשות עכשיו, צריך לנצח את סלובניה במשחק האחרון", אמר.

ג'רמין דפו, חלוץ נוסף שלא סיפק את הסחורה, סיפק תגובה ראויה יותר לקריאות הבוז של האוהדים: "אפשר להבין את האוהדים שזועמים אחרי שנסעו מרחק של אלפי מייל כדי לתמוך בקבוצה שלהם". הוא הוסיף כי "הנבחרת צריכה לעשות את העבודה, ביום רביעי הבא".

בינתיים פרסמו סוכנויות הידיעות, כי רוני התנצל על התנהגותו ועל דבריו נגד האוהדים. האם זה יעזור לנבחרת? ביום רביעי נדע.