הרומן שהוביל להפסד של נבחרת ספרד

בספרד חושבים שראשו של השוער קסיאס היה עסוק בבת הזוג שדיווחה על המשחק ממרחק של כמה מטרים ממנו, יותר מבכדור עצמו - וכך הוא פספס את השער השוויצרי של גלסון פרננדס

שרה קרבונרו - בלבלה את ספרד (חדשות 2)

יש שחקנים שאמרו שלספרד חסרה סיומת, יש מי שאומר שלנבחרת הספרדית חסרה ההתלהבות המתאימה, אחרים דיברו על הבונקר ועל הנחישות של השוויצרים, אבל רבים מהם דווקא רואים את האשם בהפסד לנבחרת השוויצרית - משחק הפתיחה בגביע העולם - לשרה קרבונרו, שדרנית קווים ובת זוגתו של איקר קסיאס, שוער הנבחרת.

קסיאס אשם, לפחות בחלק מהשער השוויצרי של גלסון פרננדס שהעניק לשוויץ את הניצחון 1-0 ובספרד חושבים שראשו של השוער היה עסוק בבת הזוג שדיווחה על המשחק ממרחק של כמה מטרים ממנו.

"אין לי שום ספק שזה הפריע לו, שהוא לא היה מרוכז", אמר אחד האוהדים שישב קרוב מאוד לשוער אבל כששרה נשאלה על ידי רשת הטלוויזיה שלה אם לפי דעתה היא הפריעה לשוער היא השיבה, "אני יכולה להפריע לנבחרת?! אילו שטויות".

בסופו של השידור שרה קרבונרו שאלה את בן זוגה, "מעולם לא הפסדנו לשוויץ, מה הם עשו טוב הפעם?". השוער, אחד הטובים בעולם, ענה, "הם הכניסו גול שנכנס כמו שכדור נכנס במכונת פינבול. ההפסד עומד להפריע לנו, אבל זה היה משחק טוב".

רוצים לקבל עוד סיפורים מאחורי הקלעים של המונדיאל? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק