קניונים בדרום אפריקה: אין כניסה לוובוזלות

אחרי קצת יותר משבוע בתוך הגביע העולמי, גם לדרום אפריקנים נמאס מהוובוזלות. מרכזי קניות רבים במדינה תלו שלטים שמודיעים: "אצלנו לא תרעישו בזמבורה המעצבנת". אחד התומכים הגדולים ביוזמה הוא בוודאי הנסיך וויליאם, שגם לו מציק הרעש מהוובוזלה

אין כניסה לוובוזלות (חדשות 2)

סביר להניח שבשלב זה כמעט ואין אדם בעולם שלא יודע מהי הוובוזלה, והרוב אולי מאוחדים באותה דעה - יש למגר את הוובוזלות ואת השימוש בהן. אז בינתיים, למרות שערוץ 1 הצליח להוריד ב-80% את רעש הזמבורות המעצבנות, אנחנו עדיין סובלים קלות מהרעש. אבל מי שסובל הרבה יותר, אלה האוהדים שנסעו לדרום אפריקה, שרק רוצים למצוא רגעים קטנים של שקט.

אז מי מגשים להם את החלום? מרכזי הקניות ברחבי המדינה. כמו שניתן לראות בתמונה, השלט "אין כניסה לוובוזלות", מעטר את הכניסה לרוב הקניונים. אז מי שרוצה ליהנות מבילוי שקט מבלי רחש הדומה לקן צרעות, מוזמן להיכנס לקניון.

גם הנסיך ויליאם יוצא נגד הוובוזלות

חברי בית המלוכה הבריטית שומרים בדרך כלל על פיהם. אך כאשר זה נוגע לכדורגל, כנראה שכל הגבולות נפרצים.

הנסיך וויליאם התבטא במהלך ביקורו בבוצוואנה כאחרון אוהדי הכדורגל ברחבי העולם. "אני חושב שזה דבר נורא", אמר הנסיך על הוובוזלות, "זה מרעיש ומעצבן". גם העובדה שהזמבורה האפריקנית גרמה לו למבוכה כאשר לא הצליח לתקוע בה, כנראה לא הוסיפה לדעה השלילית של הנסיך על הוובוזלה.