שוטר בריטי ביטל דוחות - תמורת מין

ג'יימי סלייטר רק רצה שיאהבו אותו. זה לפחות מה שהוא אמר לאחר שגילה שהוא הולך לבלות שלוש שנים וחצי בכלא, כי ביטל דוחות תנועה לנשים תמורת יחסי מין עמן. באחד המקרים, הוא לקח אישה עמה קיים יחסים למרדף במהירות גבוהה אליו הוזעק

ג'יימי סלייטר. שלוש שנים וחצי בפנים (daily mail)

שוטר בריטי מושחת נכלא היום, לאחר שהורשע בכך שוויתר לנהגות על דוחות התנועה שלהן - תמורת מין.

ג'יימי סלייטר, 33, נשוי ואב לשניים, ביקש מהנשים את מספרי הטלפונים הניידים שלהם ואז "הפציץ" אותם בהודעות טקסט בוטות. שתיים מהן הסכימו לקיים עמו יחסי מין, לא פחות, בניידת המשטרה.
כשהיה עם אחת הנשים בניידת, סלייטר אף הגדיל לעשות ולקח את האישה איתו כשהוזעק למרדף במהירות גבוהה.

"הדרישות המיניות נהיו יותר ויותר מוזרות"

השוטר הסורר נתפס כשאחת מקורבנותיו דיווחה עליו וחקירת משטרה בנושא גילתה שהוא השתמש במחשב משטרתי כדי למצוא פרטים על אותן נשים. התובע פיטר דיוויס אמר בבית המשפט כי במקרה אחד, סלייטר עצר אישה נשואה שנהדה לבד והחזיקה רק רישיון זמני.

לאחר שביקש את פרטיה, הוא אמר לה כי ייאלץ לקרקע את המכונית - והאישה פרצה בדמעות. "סלייטר אמר לה שאם היא תיתן לו את מספר הטלפון הנייד שלה הוא יגרום לכך שהמכונית לא תקורקע", הוסיף דיוויס.

סלייטר יצר עמה קשר לאחר מכן באמצעות הודעת טקסט והשניים נפגשו לצורך המפגש המיני באזור תעשייה סמוך. התובע אמר במשפט שהתרחיש הזה קרה שלוש פעמים נוספות כשסלייטר היה בתפקיד.
בבית המשפט העידה אותה אישה נשואה כי היא סיימה את 'מערכת היחסים' עם השוטר כשהדרישות המיניות שלו "נהיו יותר ויותר מוזרות". באירוע אחר, סלייטר שלח הודעת טקסט לבעלה של אחת הנשים וכתב: "אני מ**ן את אשתך".

"רק רציתי שיאהבו אותי"

באחד המקרים, השוטר החל להטריד אישה שסירבה לפגוש אותו לאחר שעצר אותה כי לא היה לה ביטוח. "הוא התעצבן מחוסר התגובה שלה והמשיך לשלוח לה הודעות. הן היו בוטות. הוא היה אומר לה איפה הייתה ומה לבשה, עם תוספות מיניות. היא הרגישה כאילו עוקבים אחריה. הוא היה עוצר מחוץ לעבודה שלה ונשאר שם 20 דקות".

אחרי שנתפס, אמר סלייטר השוטר לכלי התקשורת: "רק רציתי שיאהבו אותי". הוא הודה בשמונה סעיפי אישום ונכלא לשלוש שנים וחצי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק