זעם בדרא"פ: קריאות להחליף את כדור המשחקים לאלתר

אניימה לא לבד: גם שוערים של נבחרות נוספות במונדיאל מתלוננים על הכדורגל, בו משחקים בטורניר. כעת מבקש מאמן נבחרת חוף השנהב, סוון גוראן אריקסון, לכנס דיון דחוף על מנת לדון בהחלפתו. "הכדור הזה לא עושה לשוערים הטבות", הוא אומר היום

כדור במחלוקת (רויטרס)

נמשכת המחאה הנוקבת על מבנה הכדור החדש במשחקי המונדיאל: מאמן נבחרת חוף השנהב, סוואן גורן אריקסון, קורא לאסיפה מיידית של שחקנים ומאמנים הנוטלים חלק בטורניר, על מנת לדון בנושא הכדור. "הוא שנוי במחלוקת", הוא אומר היום. "הכדור עושה את חייהם של השוערים לקשים מנשוא".

אין זו הפעם הראשונה שהכדור, שנקרא ג'ובולוני מתוצרת "אדידס", סופג ביקורת. השוערים מארק שוורצר וג'אנלואיג'י בופון אמרו השבוע כי הוא "בלתי צפוי". גם שוער נבחרת ניגריה וינסנט אניימה, שמשחק גם בהפועל תל אביב, העיר עוד לפני פתיחת הטורניר כי הכדור בעייתי.

אריקסון מצידו, אמר היום: "אני מבין שהשוערים לא מרוצים ואני חושב שהרשויות צריכות להקשיב להם". לדבריו, "מאמנים וכמה שוערים צריכים להתכנס כי צריך לשמוע את השוערים מפני שהכדור הזה לא עושה להם הטבות".

על מעברו מאימון נבחרת אנגליה בעבר לנבחרת חוף השנהב בהווה, אמר אריקסון: "בקבוצה הזו יש חיוך בכל יום. גם כשמתאמנים - וגם כשאנחנו בדרכים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים מהמונדיאל? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מונדיאל 2010 בדרום אפריקה: סיקור מיוחד

בלונדיניות בחצאיות? לא אצל פיפ"א

מיליארד קונדומים יחולקו במהלך משחקי המונדיאל

חדש ב-BBC: שידור נטול וובוזלה

צפו: ההחמצה של גרין - גרסת הלגו

פיפ"א מודיעה: הבובוזלות לא הולכות לשום מקום

כך מתכונן ערוץ טלוויזיה לשידורי המונדיאל

כמה כסף מגלגל המונדיאל? 

מרהיב: הצצה למונדיאל בתלת-מימד

20 שנה אחרי: שיר המונדיאל מתעדכן