חדש במונדיאל: אסירים נגד חוליגנים

מתברר שחגיגת המונדיאל מאפשרת גם לאלה שישבו בכלא עד יומם האחרון ללבוש את מדי הנבחרת האהודה עליהם ולייצג את ארצם. קבוצת אסירים מדרום אפריקה התמודדה מול אוהדי אנגליה, שעסוקים בעיקר בשתיית בירה. כך זה נראה

משחקי הכדורגל במסגרת הגביע העולמי שנערכים כעת בדרום אפריקה מושכים את תשומת לבו של העולם כולו. במסגרת החגיגה, התקיים גם משחק אחד יוצא דופן, בו ככל הנראה לא יצפו מיליונים - אבל אין ספק שמי שהשתתף במשחק הזה לא ישכח את החוויה במשך הרבה מאוד זמן.

הבוקר נערך משחק בין אסירים דרום אפריקנים שהחליפו ליום אחד את מדי האסיר במדי נבחרת ה"בפאנה בפאנה", לבין נבחרת אנגליה. למרות שהנבחרת האנגלית לא הורכבה מכוכבי כדורגל כמו ויין רוני או סטיבן ג'רארד, אלא מאוהדים אנגלים שרובם עסוקים בשתיית בירה ובשיזוף - התרגשו האסירים מהמחווה שארגנו להם מפקדי הכלא.

למרבה המזל, ולמרות שחלק מהאסירים שהשתתפו במשחק הורשעו בעבר ברצח, המשחק התנהל מראשיתו ברוח ספורטיבית וג'נטלמנית: לחיצות ידיים לפני המשחק, כבוד הדדי בזמן נגינת ההמנונים המסורתית ומשחק חברי ללא גליצ'ים מיותרים. תוצאת המשחק, החלק הכי פחות חשוב, ריצתה את שני הצדדים - 2:2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים על המונדיאל? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מונדיאל 2010 בדרום אפריקה: סיקור מיוחד

פיפ"א מודיעה: הבובוזלות לא הולכות לשום מקום

מונדיאל 2010 יוצא לדרך

כך מתכונן ערוץ טלוויזיה לשידורי המונדיאל

כמה כסף מגלגל המונדיאל? 

מרהיב: הצצה למונדיאל בתלת-מימד

20 שנה אחרי: שיר המונדיאל מתעדכן