פיפ"א: הבובוזלות כאן כדי להישאר

אם קיוויתם שפיפ"א מתכוונת לאסור על השימוש בזמבורות המעצבנות בדרום אפריקה - טעיתם ובגדול. יו"ר הוועדה המארגנת של משחקי המונדיאל בדרום אפריקה התייחס לנושא ואמר: "הבובוזלות כאן כדי להישאר, הן אחד המאפיינים של המונדיאל הזה"

ממשיכים להרעיש: למרות התלונות הרבות שהתקבלו מצופי הטלוויזיה, האוהדים ואפילו השחקנים בעקבות הזמבורה הדרום אפריקנית, הודיע דני ג'ורדן, יו"ר הוועדה המארגנת של המונדיאל, כי "הבובוזלות כאן כדי להישאר, זהו אחד המאפיינים המרכזיים של מונדיאל 2010". ג'ורדן מוסיף "במשחק הכדורגל האוהדים מביעים רגשות, והבובוזלה היא דרך לגיטימית להבעת רגשות. לא נמנע זאת מהאוהדים".

דובר רשת הטלוויזיה הממלכתית בבריטניה - BBC - טוען כי בריטים רבים שלחו מיילים זועמים בבקשה שינסו להחריש את רעש הבובוזלות, אותו דימו לקן של דבורים מזמזמות. "אנחנו ננסה לתקן את המצב, אבל הצופים צריכים להבין שאנחנו מחויבים להעביר בצורה הטובה ביותר את האווירה מדרום אפריקה", אמרו ברשת הבריטית.

עתה, לאחר הודעתו של ג'ורדן, נראה כי המרוויחה העיקרית תהיה הקבוצה אותה הקימו בפייסבוק שקוראת לפיפ"א לאסור את השימוש בכלי במגרשים. קרוב ל-95 אלף תומכים כבר הצטרפו לקבוצה, שמטרתה היא אחת ויחידה - להחזיר את השקט למגרשים. נכון לעכשיו הרעש ימשיך ללוות אותנו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים על המונדיאל? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עוד על המונדיאל:

מונדיאל 2010 יוצא לדרך

כך מתכונן ערוץ טלוויזיה לשידורי המונדיאל

כמה כסף מגלגל המונדיאל? 

מרהיב: הצצה למונדיאל בתלת-מימד

20 שנה אחרי: שיר המונדיאל מתעדכן