לונדון: רכיבת אופניים המונית בעירום

רוכבי האופניים הבריטים רוצים יותר כבוד על הכבישים, ואיזה דרך טובה יותר ישנה מאשר להסיר את הבגדים? מאות רוכבי אופניים דיוושו בסוף השבוע ברחבי לונדון כשהם עירומים כביום היוולדם. הסיבה: הרוכבים האמיצים מנסים בדרך זו להעלות את המודעות לבטיחות בכבישים

אין הרבה אנשים שיכולים להגיד שהם רכבו עירומים ברחובות אירופה, אבל אמש בלונדון - קרוב לאלף איש הורידו את הבגדים, עלו על האופניים ודיוושו - עירומים כביום היוולדם.

רוצים לקבל עדכון על קטעי וידאו נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

תאמינו או לא, אבך הסיבה למחאה העירומה היא ניסיון להעלות את המודעות לבטיחות בדרכים. הרוכבים מעוניינים לגרום לנהגים שבכביש לשים לב לזכויותיהם של המדוושים בתקווה שזה יקרה גם כשהם לבושים.

עם שלטים וכתובות שנכתבו על עורם החשוף הם טוענים שאין כמו טיול על אופניים. לדבריהם, אווירת השחרור אינה דומה לשום דבר אחר, זה טוב לסביבה, טוב לגוף וטוב להרמוניה, ועל פי המדוושים - זה טוב גם לחיי האהבה.

זו לא הפעם הראשונה שהמדוושים עורכים מפגן חושפני על גלגלים. בכל שבוע שני של חודש יוני בשנים האחרונות, העירומים עולים על אופניים ושוטפים את רחובות הערים הגדולות של בריטניה. לפחות ליום אחד - הם מושכים אליהם המון תשומת לב.