האב מברזיל שכלא ואנס את בתו: זה מאהבה

בריאיון שערך מתאו בכלא טען האב המואשם כי הפך את בתו לשפחת מין והביא עמה 7 ילדים: היא הסכימה. "אני יודע שזה פשע - אבל גם היא ביצעה אותו", הדגיש. במקביל טוענת בת נוספת כי נפלה קורבן למעלליו של האב

פרשת ההתעללות המחרידה שנחשפה בברזיל ממשיכה להסתעף: בת נוספת של האב המואשם כי אנס את בתו במשך 12 שנה והביא עמה שבעה ילדים טוענת כי גם היא נפלה קורבן למעלליו.

בתו של ז'וזה אגוסטיניו פריירה בן ה-54 טוענת כי האב אנס והכניס אותה להיריון לפני כ-17 שנים. לדבריה, לאחר שילדה את בנה היא ברחה מהבית ועזבה את התינוק עם אביה.

אם יורשע פריירה, שהחזיק את ילדיו בתנאים מזעזעים בבקתה, הוא עשוי להישלח למאסר של עד 30 שנה. מנגד, דוחה האב בתוקף את הטענות החמורות. "עשיתי זאת רק מתוך אהבה ובהסכמה", מתעקש פריירה בריאיון מתאו. "אני יודע שזה פשע - אבל גם היא ביצעה אותו. אם היא לא הייתה מסכימה לא הייתי עושה את זה".

על פי החשד כלא האב את הילדה שגידל לבדו מאז הייתה בת 12 והתייחס אליה כאל שפחת מין. לשניים נולדו שבעה ילדים במרוצת השנים, כשהגדול מביניהם בן 12 והקטן בן חודשיים בלבד. הם הושארו ללא כל השגחה כשהם עירומים לחלוטין. חוקרי המשטרה שמצאו את הילדים התקשו לתקשר עמם, מכיוון שמעולם לא למדו לדבר, לקרוא או לכתוב.

רוצים לקבל עדכונים חמים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק