הוקנט בפייסבוק וניסה להתאבד על פסי רכבת

נער אוסטרלי ניסה לשים קץ לחייו לאחר שהוקנט לאורך זמן רב על ידי חבריו בפייסבוק. אמו של הנער מספרת כי בנה נשכב על פסי הרכבת באחת מתחנות במלבורן. רק צעיר אחד שזיהה אותו ממרחק קפץ ומשך אותו לפני שהקרון הגיע

ניסה להתאבד בגלל הטרדות בפייסבוק. ארכיון (חדשות 2)

האם פייסבוק יכול לסכן חיים? נער בן 16 מאוסטרליה כמעט ושם קץ לחייו, בגלל סדרת השמצות והטרדות ברשת החברתית. השבוע החליט הצעיר כי הוא אינו יכול להתמודד עוד עם חבריו שמקניטים אותו ונשכב על פסי הרכבת באחת מהתחנות בעיר מלבורן.

אמו של הנער מספרת כי בנה ניצל מהרכבת ברגע האחרון, לאחר שנער בן 17 שלא הכיר את בנה, משך אותו לפני שהקרון הגיע. עוד היא מוסיפה כי 20 צעירים נוספים שעמדו במקום בחרו לא לעשות דבר בזמן שראו אותו שוכב וממתין למותו.

הנער האוסטרלי שתכנן לשים קץ לחייו נפל קורבן למסכת הטרדות בחודשים האחרונים ברשת החברתית הפופולארית. השבוע, התקיפו אותו באלימות מספר נערים ובעטו בו נמרצות, מה שהביא אותו למסילת הרכבת ולנסות להתאבד.

"לא הייתי מוכן פשוט לעמוד בצד", מספר הצעיר שחילץ את הנער מהמסילה. "גידלו אותי יותר טוב מזה ואני מופתע שאף אחד אחר לא קפץ לעזור", הוסיף. אמו של הנער חזרה והודתה לצעיר האמיץ שהציל את חייה של בנה והביאה תקווה כי הוא יתאושש ויחזור בקרוב לשגרה.