ברזיל: כלא את בתו והביא עימה 7 ילדים

מקרה התעללות מזעזע במיוחד נחשף בכפר נידח בברזיל. חקלאי בן 54 נעצר לאחר שעל פי החשד כלא במשך 15 שנה את בתו והפך אותה לשפחת המין שלו. לשניים נולדו במרוצת השנים 7 ילדים שנמצאו מוזנחים ולא יודעים לדבר

יוזף פריצל - הגרסה הברזילאית: גבר ברזילאי בן 54 נעצר לאחרונה בחשד שכלא את בתו במשך לא פחות מ-15 שנה. לטענת המשטרה המקומית נהג האב לאנוס את בתו והביא עימה שבעה ילדים.

החשוד במעשים המזעזעים הוא חקלאי בכפר קטן במדינה שגידל לבדו את בתו שהפכה לקורבן המעשים האלימים. על פי החשד הוא כלא את בתו בכפר שכן ומאז שהיתה בת 12 נהג בה כשפחת מין.

לשניים נולדו שבעה ילדים במרוצת השנים, כשגדול מביניהם בן 12 והקטן בן חודשיים בלבד. הם הושארו ללא כל השגחה כשהם עירומים לחלוטין. חוקרי המשטרה שמצאו את הילדים התקשו לתקשר עימם, מכיוון שמעולם לא למדו לדבר, לקרוא או לכתוב. החשוד במעשה הנורא מואשם כעת בהקמת בית כלא פרטי, אונס, הזנחה והתעללות.

יוזף פריצל האוסטרי, נעצר באפריל 2008 לאחר שהתגלה כי כלא את בתו במרתף ביתו במשך 24 שנה. פריצל הודה שאנס את בתו במשך השנים והביא עימה שבעה ילדים. לאחר משפט דרמטי שהתנהל נגדו הוא נידון למאסר עולם, אותו הוא מרצה כעת במוסד פסיכיאטרי. פריצל הורשע ברצח, הזנחה וגילוי עריות.

רוצים לקבל עדכונים חמים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק