בת 3 התעוררה מתרדמת והחלה לעשן ולשתות

הוריה של פעוטה בת 3 מסין עדיין מתקשים להאמין כי בתם היא מכורה כבדה לסיגריות ואלכוהול. לאחר תאונת דרכים קשה שעברה בשנה האחרונה השתנה אופיה של הפעוטה ללא היכר. "היא אוהבת לשתות אלכוהול", מספרת אמה וחושפת כי הילדה מעשנת לפחות חפיסת סיגריות ביום

לא מצליחה להיגמל מסיגריות, ארכיון (דיילי מייל)

אירוע לא שגרתי במיוחד נרשם בסין: פעוטה בת שלוש שנפגעה בתאונת דרכים קשה החלה באופן מפתיע לעשן ולשתות כמויות בירה גדולות. ואם זה לא נראה לכם מוזר מספיק - הילדה לא מסוגלת להיגמל.

יה וואן נפגעה קשה לפני כשנה מטרנזיט שהאיץ לכיוונה ופגע בה. לאחר ששכבה חמישה ימים בתרדמת בבית החולים התעוררה הפעוטה, ולטענת הוריה היא לא חזרה מאז להיות אותה ילדה שהכירו וגידלו.

לאחר שהשתחררה מבית החולים, החלה יה וואן להתנהג כאדם מבוגר. "היא אוהבת לשתות אלכוהול", מספרת אמה בדאגה. "שלוש כוסות בירה זה כלל לא בעיה בשבילה". בנוסף מתברר כי הפעוטה החלה לעשן סיגריות מתחת לאפם של בני המשפחה.

מעשנת חפיסת סיגריות ביום

לטענת האם, לאחר שהשתחררה מבית החולים החלה הילדה לחמוק לחדר השירותים ולעשן שם את הסיגריות של אביה. אך כעבור זמן התברר כי מדובר בהתמכרות של ממש, וכעת היא מעשנת לפחות חבילת סיגריות אחת ביום.

ההורים המודאגים מנסים לעשות כעת ככל שביכולתם כדי לעזור לבתם הפעוטה להיגמל מההרגלים הבעייתיים. לאחרונה הפסיק אביה של יה וואן לעשן כדי להוות מודל לחיקוי עבור בתו, ובני המשפחה עברו להתגורר בחלק אחר בעיר כדי לנסות וליצור התחלה חדשה לפעוטה המרדנית.

בן שנתיים מעשן 40 סיגריות ביום

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות