הטרנד החדש: מכירת חלב אם ברשת

אם בריטית צעירה מצאה דרך מקורית במיוחד להרוויח כסף. היא פתחה עסק משגשג דרך האינטרנט בו היא מוכרת את חלב אם. הצעירה בת ה-26 גילתה כי היא מייצרת כמויות גדולות של חלב לאחר לידת בנה. לאחר שחבריה הקניטו אותה כי היא יכולה לפתוח מחלבה, היא החליטה להוציא את הרעיון לפועל

מי רוצה חלב? טוני אבדון, ארכיון (דיילי מייל)

למרות שיש נשים רבות שנאבקות כדי לייצר חלב אם לאחר שהבאת תינוקן לעולם, מסתבר שיש אחת שמצליחה לעשות מזה קריירה. אם בריטית החלה למכור באינטרנט חלב ואפילו להרוויח מזה סכומי כסף נאים.

לאחר שטוני אבדון בת ה-26 ילדה את בנה דיוויד, היא מצאה עצמה עם כמויות חלב אם גדולות במיוחד. אחד מחבריה שהקניט אותה ואמר כי היא יכולה לפתוח מחלבה בשל כמויות הנוזל שהיא מייצרת, וזה מה שנתן לה את הרעיון - למכור את החלב ברשת.

שלושה חודשים מאוחר יותר התברר כי מדובר בעסק מכניס לכל דבר. עד היום מכרה האם הצעירה כמה עשרות בקבוקים . לאבדון אפילו יש עשרה לקוחות קבועים שמשלמים 15 פאונד לבקבוק. "לא הרווחתי סכומי כסף עצומים אך אני מתכוונת להמשיך למכור את שאתייבש", טוענת הבריטית. לדבריה, היא נוהגת לשאוב את החלב משדיה בעזרת משאבה, ולאחסן אותו במקפיא עד למכירה.

לאבדון ציפתה הפתעה מעניינת למדי. לאחר שהחלה לפרסם את מרכולתה ברשת גילתה שיש גם גברים רבים המעוניינים בחלב. "אני נוהגת לא לשאול יותר מידי שאלות", היא מספרת, "אני לא מחטטת בעניינים הפרטיים של הלקוחות".

רוצים לקבל עדכונים חמים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות