אנגליה סוערת: וויין רוני קילל שופט

אנגליה סוערת בעקבות הפרסומים לפיהם וויין רוני, הכוכב הבלתי מעורער של הנבחרת התנפל על שופט במשחק אימון מקומי ואמר לו "לך תזדיין". בסופו של דבר רוני התנצל ונתן במתנה לשופט את חולצת המשחק שלו

ויין רוני, יורחק גם הפעם? (חדשות 2)

המתח לקראת המונדיאל עולה: נבחרת אנגליה בכדורגל ידועה כנבחרת שיודעת למלא את הדלי ולבעוט בו, חזק. אנגליה, שלא זכתה בגביע העולם מאז אירחה את הטורניר בשנת 1966 נחשבת השנה לאחת המועמדות הבכירות לזכות במונדיאל, מה שכנראה מגביר את המתח והעצבים אצל כוכב הנבחרת - וויין רוני.

רוני החל את דרכו בדרום אפריקה ברגל שמאל, לאחר שקילל שופט במהלך משחק אימון שקיימה הנבחרת מול קבוצה מקומית. "הוא חייב לשלוט על המזג שלו", אמר השופט, שלאחר שרוני מחה על החלטתו, הוא שיגר לעברו "לך תזדיין". "אם רוני ימשיך להתנהג כך, הוא יורחק שוב בדיוק כמו שקרה במונדיאל הקודם", אמר השופט.

ג'ף סלואו, השופט שזכה בקללה מרוני, המשיך להתלונן על היחס שקיבל מהכוכב האנגלי. "אני ממש מאוכזב ממנו. אני רואה אותו בטלוויזיה והוא השחקן האהוב עליי, אבל עכשיו הוא כל הזמן מעליב את השופטים. זה נראה כאילו כל מה שהוא עושה זה לפגוע באנשים אחרים". בסופו של דבר, רוני התנצל על התנהגותו והעביר לשופט את החולצה שלבש במשחק.

רוצים לקבל עדכוני חדשות שוטפים ישר לפייסבוק? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק