אורח במסדרון בית הספר: תנין

מה הדבר האחרון שהייתם מצפים למצוא בתוך בית הספר? כנראה שתנין הוא אחד הדברים הכי לא צפויים שיכולים לטייל במסדרון, גם אם באותה שעה לא מתקיימים הלימודים. זה מה שקרה לאב בית בבית ספר בטמפה שבפלורידה, שגילה תנין משוטט בתוך כותלי הבניין. לאב הבית שלום - והתנין חזר לביתו

זה התנין שטייל בבית הספר (CNN)

קרוקודיל דנדי: צוות בית הספר בטמפה שבפלורידה בוודאי לא ציפה למצוא תנין אימתני בתוך המסדרון, המקום בו בדרך כלל צועדים מאות תלמידים בדרכם לשיעור. עדיין לא ברור כיצד ומהיכן הגיע התנין למקום שללא ספק הוא לא אמור להיות בו.

תחילת הפרשה הבוקר בשעה 7:00 (שעון ארה"ב). אב הבית של בית הספר הגיע כבכל בוקר על מנת לפתוח את הבניין, כאשר הוא נכנס למסדרון ושמע קולות מוזרים. למרבה הבהלה הוא ראה את התנין מסתובב במסדרון, מחפש אחר אוכל או אולי סתם רודף אחרי תשומת לב.

למרבה המזל, בית הספר לא פעיל בתקופה זו של השנה והתלמידים היו בחופשה עד השבוע הבא. גם אב הבית, שנפגש עם התנין הגדול, הצליח לחמוק ממנו ללא פציעות. ככל הנראה הגיע התנין מנהר ההילסברו הסמוך למקום.

לאחר שהגיעו למקום כוחות משטרה הם מיהרו לפנות את התנין מהבניין והחזירו אותו לנהר, שם נמצא ביתו. אין ספק שאם התלמידים היו בבית הספר כשנמצא התנין, היה מדובר בחוויה שהם לעולם לא ישכחו.