פאניקה בשוויץ: פילה ברחה מהקרקס

הפילה 'סאבו' אוהבת מים - אולי זו הסיבה שבגללה החליטה לברוח היום מהקרקס ולנסות להגיע לאגם, כשבדרך היא מעוררת מהומה רבתי ברחובות ציריך. כוחות גדולים של משטרה בסיוע אנשי הקרקס רדפו אחרי הפילה במשך שעה ארוכה. סוף הסיפור, כמו תמיד, שמח: 'סאבו' נלכדה, הוחזרה לכלוב ובהמשך גם תזכה למקלחת מפנקת. צפו בתמונות

פאניקה בשוויץ: המשטרה המקומית בציריך ניהלה היום מרדף לא שגרתי אחרי... פילה שברחה מהקרקס והסתובבה ברחובות העיר, תוך כדי שהיא משוטטת בין בנקים ובתי עסק במרכז המסחרי. רק אחרי שעה של טיול, הוחזרה הפילה אחר כבוד למכלאות.

רוצים לצפות בקטעי וידאו מפתיעים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מייקל ווירז, דובר המשטרה המקומית, סיפר כי השוטרים רדפו אחרי הפילה העונה לשם 'סאבו' באמצעות ניידות משטרה וכוחות רגליים רבים, עד שמאלף הפילים שהוזעק משורות הקרקס הצליח להשתלט על החיה ולהרגיע אותה מהמסע הפרוע בעיר.

למרבה המזל, איש לא נפגע ולא נגרם נזק לרכוש כתוצאה מהפילה המטיילת, ועכשיו נושמים לרווחה בקרקס. מנהל הקרקס ניקולאוס לאונברגר אמר שהפילה 'סאבו' ניצלה חוסר ריכוז של המארגנים שהעמיסו את הציוד של הקרקס על משאיות, ופשוט ברחה.

מנהל הקרקס הוסיף כי 'סאבו' היא חובבת מים ידועה ועל פי ההערכות שלו היא פשוט רצתה להגיע לאגם ציריך ולהשתכשך במים. במהלך השעה הארוכה של המרדף 'סאבו' אכן הגיעה למי האגם, אך גם לכבישים הראשיים של העיר ולעוד כמה מקומות בהם לא נראו פילים מעולם.