צפו: סנדרה בולוק וסקרלט ג'והנסון בנשיקה לוהטת

סנדרה בולוק זכתה אמש בפרס על מפעל חיים בטקס פרסי הווידאו של MTV. בולוק, שחזרה לכותרות לאחרונה בעקבות גירושיה המכוערים מבעלה, לא הסתפקה בחשיפה על הזכייה והעניקה לג'והנסון נשיקה לעיני הצופים הנלהבים - היה לוהט

כל העיניים היו מופנות אמש לעבר סנדרה בולוק. השחקנית בת ה-45 הגיעה אתמול לטקס פרסי הקולנוע של ה-MTV שנערך בקליפורניה, בהופעה ראשונה מאז דווח על גירושיה מבעלה ג'סי ג'יימס.

כיאה לגרושה מבוקשת שנראית במיטבה, בולוק סיפקה את הסחורה: היא ניגשה אל הבמה כשהיא לבושה בשמלה שחורה קצרה ונוצצת כדי לקבל פרס על מפעל חיים. את הפרס העניקו לבולוק השחקנים בטי וייט בראדלי קופר, וסקרלט ג'והנסון, שהגיעה לשם במקום בעלה - ריאן ריינולדס ששיחק לצד בולוק בסרט "ההצעה".

בולוק וריינולדס היו מועמדים לפרס הנשיקה הלוהטת, אך הם הפסידו אותו לכוכבי הסרט "דמדומים - ירח חדש", רוברט פטינסון וקירסטן סטיוארט. למרות שלא זכתה בפרס הנשיקה הלוהטת, בולוק החליטה לגנוב את ההצגה ונישקה את ג'והנסון לקול תשואות הקהל.

פרסים נוספים חולקו במהלך הטקס לביונסה עבור הקרב הטוב ביותר בסרט "Obsessed",פרס הפריצה לאנה קנדריק על "תלוי באוויר" ופרס הקומדיה לזאק גליפינקיס על תפקידו ב"דרך לחתונה עוצרים בווגאס".

רוצים לקבל קטעי וידאו מפתיעים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות