שחקן הפורנו התאבד מול המצלמות

מרדף משטרתי אחר שחקן הפורנו סטפן היל הסתיים באופן טרגי בשידור חי: השוטרים רדפו אחר היל לאחר שנחשד ברצח עמיתו לעבודה באמצעות חרב סמוראים. כשהגיע לקצה הצוק, החליט היל לקפוץ אל מותו לעיני אלפי צופים - כשהכל מועבר בשידור חי בטלוויזיה

זה נשמע כמו תסריט דמיוני: כוכב סרטי פורנו שנמלט מזרועות המשטרה אחרי שנחשד ברצח עמית לעבודה, התאבד אמש אחרי שקפץ מצוק סמוך ללוס אנג'לס. הדרמה הגדולה התרחשה לעיני השוטרים ההמומים שצפו בו צולל היישר אל מותו.

רוצים לצפות בקטעי וידאו מפתיעים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

השחקן סטפן היל, נפל מגובה של 13 מטרים כשהוא אוחז בחרב סמוראי, אחרי שהשוטרים ניסו להשתלט עליו ולמנוע ממנו להתאבד. "הוא קפץ מהצוק אחרי שהפעלנו נגדו שוקר", אמר דובר משטרת לוס אנג'לס ברוס בוריהנה. למרות שהמוות תועד עדיין לא ברור מה הרג את היל: שבר במפרקת, נפילה על החרב, או האלימות שהפעילה נגדו המשטרה.

המצוד אחרי היל החל אחרי שתמונתו פורסמה כחשוד ברצח יוצא דופן שבוצע בעזרת חרב סמוראים. אזרחים זיהו אותו בעמק סאן פרננדו והזעיקו את המשטרה. היל ניסה להימלט מהניידות שרדפו אחריו והגיע סמוך לצוק כשהחרב עדיין בידיו, כשהטלוויזיה המקומית בלוס אנג'לס משדרת את הכל בשידור חי. אחרי שנפל, מגישי עזרה ראשונה משורות המשטרה ניסו להשאיר אותו בחיים - אבל לשווא.

היל הופיע במספר סרטי וידאו תחת השם סטיב דרייבר. על פי החשד הוא הוא רצח את השחקן הרברט וונג - הידוע בשם "טום דונג" במשרדי חברת "אולטימה" שמפיקה את סרטי הפורנו. לדברי החברה, היל איבד את שפיות דעתו כשאנשי חברת ההפקות החליטו לפטר אותו ולפנות אותו ממשרדי החברה.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות