הסיבה לפיטורים: סקסיות יתר

מנהלים ועובדים בבנק בארה"ב לא היו יכולים להתרכז בעבודתם ולכן הוחלט לפטר את פקידת הבנק הפרובוקטיביות שפשוט הייתה "סקסית מדי". עכשיו היא תובעת אותם בחזרה וטוענת שיצרו סביבת עבודה מפלה ומטרידה

הייתם מפטרים אותה? לורנצו (חדשות 2)

בעוד שעובדות זרות מוטרדות מינית במקום עבודתן על ידי המעסיק, פקידת בנק בארה"ב פוטרה לאחרונה, כך היא טוענת, רק בגלל שהיא "סקסית מדי" - כך מדווח כתב העת "וילג' וויס".

לדברי מעבידיה של דברה-לי לורנצה, אם חד הורית בת 33 מפורטו ריקו, היא התלבשה בצורה סקסית ופרובוקטיבית והסיחה את דעתם של העובדים האחרים באופן שהוגדר על ידם כ"בלתי נסבל". שני מנהליה אף הגדילו לעשות ונתנו לה רשימה של פריטי לבוש שפשוט אסור לה ללבוש, אך היא לא עמדה בהחלטתם ולכן פוטרה.

ברשימת הבגדים נכללו חולצות צווארון גולף, חצאיות וחליפות צמודות. גזרתה של לורנצה, כך הסבירו לה מעסיקיה, פשוט שונה משל העובדות האחרות במשרד והיא חייבת לטפל בכך בדחיפות על מנת שלא למשוך תשומת לב מיותרת.

"בגלל גובהה, קומתה וגופה החטוב, נאסר על לורנצנה לנעול נעלי עקב, מכיוון שהדבר משך לכאורה תשומת לב לגופה באופן שגרם לאי נוחות אצל מנהליה הגברים", נכתב בכתב התביעה שהגישו עורכי דינה נגד בנק הסיטי.

"פשוט לא האמנתי", אמרה לורנצנה בראיון לכתב העת. "אמרתי להם שהם ודאי מתלוצצים. מסיחה את הדעת? של מי? שלכם? ללקוחות שלי מעולם לא היתה שום בעיה", טענה. לורנצה אף מאשימה את הבנק ביצירת סביבת עבודה בלתי נוחה שמאפשרת הטרדות מיניות מן הסוג הזה של העובדות.

רוצים לצפות בקטעי וידאו מפתיעים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות