צפו: נער יהודי אחד מול מאות מפגינים

דניאל נופף מול המפגינים בדגל ישראל, לבש חולצה של צה"ל ובכך העלה את זעמם של המפגינים. "יצאתי כי אני רוצה לתמוך בישראל, מפני שהייתה לה הזכות לעשות את המעשה. אלו לא היו פעילים הומניטריים. הם עודדו פרובוקציות, הם פעילים אלימים", אמר


הפגנה שנערכה מול קונסוליית ישראל בלוס אנג'לס כמעט שהפכה לאלימה, כשדניאל הצעיר, תלמיד תיכון יהודי, התייצב מול מאות מפגינים פרו פלסטינים ואנשי תנועות שמאל.

הנער נופף מול המפגינים בדגל ישראל, לבש חולצה של צבא ההגנה לישראל ובכך העלה את זעמם של המפגינים. "יצאתי להפגין כי אני רוצה לתמוך בישראל, מפני שהייתה לה הזכות, אלו לא היו פעילים הומניטריים. הם עודדו פרובוקציות, הם פעילים אלימים", אמר.

עוד אמר דניאל, כי "היו שם כל מיני כלי נשק, היו שם סכינים וכלים שנועדו להתקיף את החיילים הישראלים. יש מצור ימי על עזה, הם לא רוצחים, אלו חיילים ישראלים שרוצים להגן על המדינה שלהם".

"עזה היא אזור שנמצא תחת שליטת חמאס - זה ארגון טרור שמנסה להרוג ישראלים, הם מגנים על המדינה שלהם - הם לא עושים שום דבר אחר", הסביר דניאל לצוות הטלוויזיה האמריקנית שהגיעה לסקר את ההפגנה.

כשההמון החל להתאסף סביב הנער, המשטרה יצרה קיר אנושי כדי למנוע שפיכות דמים. המפגינים הפרו-פלסטינים צעקו "שחררו את פלסטין" ו"אללה הוא אכבר". כתב הרשת מלוס אנג'לס שאל את אחת המפגינות - "האם מדינה פלסטינית לצידה של ישראל תספק אותך?", התשובה הייתה: "לא לא לא, אנחנו יכולים לחיות לצידם של היהודים במדינה פלסטינית, לא צריכה להיות מדינת ישראל, מדינת ישראל לא צריכה להתקיים".