גילו שהם אחים ומתכננים עוד ילדים

בני זוג מאירלנד גילו לאחרונה, לאחר הולדת בנם הבכור, שיש להם אב משותף. למרות החדשות המרעישות הם מבטיחים להישאר ביחד ואף להרחיב את המשפחה

סיפור אהבה או סרט טורקי? (חדשות 2)

זה נראה כמו עוד מערכת יחסים שגרתית: בחור מכיר בחורה, השניים מתאהבים ומביאים ילד לעולם. אבל ברומן הזה השתרבב עוד פרט קטן שהפך את הסיפור הרומנטי לסרט טורקי.

בני זוג מאירלנד גילו לאחרונה, לאחר הולדת בנם הבכור, שהם למעשה אח ואחות למחצה. למרות החדשות המרעישות הם מבטיחים להישאר ביחד ואף להרחיב את המשפחה.

"אני לא עיוור. אני יודע מה כולם חושבים", סיפר האב הטרי, בשנות ה-20 לחייו. "אם הייתי שומע על מקרה דומה הייתי אומר שמדובר באנשים חולים".

בני הזוג הכירו לפני מספר שנים במועדון לילה והעידו כי מדובר באהבה ממבט ראשון. "זה פשוט היה זה", סיפר הצעיר. השניים המשיכו להתראות, למרות שהתגוררו במרחק של 150 ק"מ זה מזה ולאחר שנתיים הרתה הצעירה ובני הזוג עברו לדירה משותפת.

רוצים עוד ילדים

עם לידת הבן, החליט הצעיר לחדש את הקשר עם אמו וסיפר לה על מערכת היחסים. האם המתעניינת ביקשה לדעת על ההיסטוריה המשפחתית של בת הזוג וכאשר שמעה את שם אביה ועיסוקו - נכנסה להיסטריה. "היא נעלה את עצמה בחדר וסירבה לצאת", משחזר הצעיר.

לבסוף חשפה האם בפני הבן את האמת המצמררת. "לך ולחברתך יש את אותו האב", הודתה וסיפרה כי ניהלה רומן עם האיש לפני שני עשורים ונכנסה להיריון. הצעיר מיהר לערוך בדיקת DNA וגילה כי האם דוברת אמת. "היינו הרוסים", הוא משחזר.

על אף התגלית, אומרים בני הזוג כי בכוונתם להישאר ביחד. "אם לא היה לנו ילד היינו נפרדים", מסביר האב. "אבל עכשיו אנו עומדים להתחתן ונביא ילדים נוספים בעתיד".

רוצים לקבל עדכונים חמים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הסבתא והנכד יביאו ילד משותף?

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות