הפכה מדוגמנית מצליחה לברונית סמים

לאחר חודשים של חיפושים וחקירות הצליחה משטרת ארגנטינה לעצור ראש ארגון סמים בינלאומי: דוגמנית קולומביאנית מצליחה שהפעילה לא רק את קסמה אלא גם דוגמניות צעירות נוספות שיבריחו עבורה קוקאין לכל העולם. כשהבינה ברונית הסמים כי המשטרה עומדת לעצור אותה היא רשמה בסטטוס שלה בפייסבוק כי היא לא רוצה ללכת לכלא

המעצר בארגנטינה (חדשות 2)

מלכת יופי קולומביאנית לשעבר נעצרה בארגנטינה בחשד שהנהיגה רשת להברחת סמים. הדוגמנית המצליחה חשודה שגייסה דוגמניות צעירות שיבריחו עבורה מזוודות מלאות קוקאין מקולומביה וארגנטינה למדינות שונות ברחבי העולם.

צו מעצר בינלאומי הוצא נגד אנג'י סנקלמנטה ולנסיה בת ה-30 לאחר שמשטרת ארגנטינה תפסה צעירה שניסתה להבריח 55 ק"ג קוקאין במזוודה לקנקון. הצעירה ועוד שישה חשודים שנעצרו לאחר מכן, הצביעו כולם על סנקלמנטה כמנהיגה של ארגון הסמים הבינלאומי.

אתמול לאחר חודשים ארוכים בהם הצליחה להתחמק מידי החוק נעצרה "מלכת הסמים" , כפי שכונתה בקולומביה. כשהבינה סנקלמנטה שהמשטרה סוגרת עליה היא פרסמה בדף הפייסבוק שלה "אני לא רוצה ללכת לכלא. אני חפה מפשע וזה לא מגיע לי".

זו לא הפעם הראשונה שמלכת היופי מסתבכת עם החוק. בשנת 2000 זכתה הדוגמנית בתואר "מלכת הקפה" אך זמן קצר לאחר זכייתה התגלה כי היא היית נשואה בעברה - בניגוד לתקנון התחרות. התואר נלקח מהדוגמנית ושנים מאוחר יותר היא הפכה לברונית סמים.