ולסיום: הרגעים הגדולים של סיימון קאוול

אל תדאגו - לא נגלה לכם מי זכה בגמר התשיעי של אמריקן איידול. אבל חוץ מהתחרות, נערכה אמש גם פרידה מהשופט האגדי של תכנית הריאליטי המצליחה בכל הזמנים. לכבוד הפרידה, אתם מוזמנים לצפות ברגעי המיטב של מי שגרם ללא מעט צחוק לצופים וגם לא מעט דמעות למתמודדים

בלי ספויילרים: העונה התשיעית של אמריקן איידול הסתיימה לפנות בוקר בגמר מרגש. אל תדאגו - לא נגלה לכם מי זכה, אבל חוץ מסיום העונה, היה זה גם רגע הפרידה מהשופט סיימון קאוול.

רוצים לקבל עדכונים חמים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כמו תמיד בשלב הזה של השנה מתקיים הגראנד פיאנלה של תכנית הריאליטי הנצפית ביותר בעולם מתאטרון נוקיה בלוס אנג'לס. בלי לפגוע באוהדי האירוויזיון - מדובר כנראה באירוויזיון של האמריקנים - רק שבו הופיעו אלאניס מוריסט, ג'נט ג'קסון, כריסטינה אגילרה ועוד כוכבים ביחד עם המתמודדים, רגע לפני שהם מגלים מי זכה.

אבל מעל הכל, צופי התכנית נפרדו גם מסיימון קאוול - השופט שהביא את אמריקן איידול למה שהיא. אחרי תשע עונות, האיש שצלף בכל המתמודדים הגרועים ושאמר לכולם את מה שהוא חושב בפרצוף - הולך לדרכו. לכבוד הפרידה, אתם מוזמנים לצפות במיטב הפנינים של השופט האגדי, שסיפק לא מעט צחוק לצופים, ולא מעט דמעות למתמודדים.