הליידי לא מוטרדת מהשמועות על כך שהיא גבר

רק לפני כמה ימים התפרסמו תמונות שלא מותירות ספק באשר להעדפותיה המיניות של גאגא, אך העיסוק סביב מיניותה של הליידי עדיין נמשך. "אני אוהבת את השמועות על כך שיש לי איבר מין זכרי, זה מרתק בעיניי", אמרה הזמרת בראיון. "העיקר שלמעריצים שלי זה בכלל לא משנה"

ליידי גאגא? גבר או אישה (חדשות 2)

לא בטוח אם העיסוק במוזיקה של ליידי גאגא גובר על העיסוק במיניות שלה, אבל נראה שהזמרת השנויה במחלוקת לא מוטרדת מכך - להיפך. בראיון לטלוויזיה הצרפתית הבהירה הליידי שאין לה בעיה עם כך שחושבים שהיא בעצם אדון.

רוצים לקבל עדכוני חדשות בזמן אמת? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"אני אוהבת את השמועות על כך שיש לי איבר מין זכרי, זה מרתק בעיני", אמרה גאגא. "למעשה, זה גורם לי לאהוב את המעריצים שלי אפילו יותר כי 17,000 מהם מגיעים להופעות שלי מדי לילה בלי שאכפת להם אם אני גבר, אישה, אנדרוגינוס, לסבית, סטרייטית, טרנסג'נדרית או טרנס-סקסואלית".

בכך, מיצתה הזמרת את כל האפשרויות מבלי לפסול אף אחת מהן - עובדה שמגבירה את סקרנות המעריצים וצלמי הפפראצי. "זה לא בסדר שגורמים לצעירים לדחות אנשים אחרים מתוך לחץ חברתי, וזה בדיוק מה שהקהילה הגאה נלחמת עבורו", הוסיפה הליידי והצהירה "אני מתכוונת להילחם למען הקהילה הגאה ולמען הנשים עד יום מותי".

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות