הדוכסית מיורק מתנצלת על השוחד

שרה פרגוסון, הדוכסית מיורק, הביעה צער על השוחד שקיבלה מתחקירן שביקש ממנה עזרה מבעלה לשעבר, נציג המלוכה לענייני מסחר בינלאומיים. "המצב הכלכלי שלי קשה, אבל זה לא תירוץ למעשים שלי", אמרה בבכי. מקורביה טוענים כי בעקבות פיצוץ הפרשה, היא צפויה לעזוב את בריטניה

אחרי שתועדה מקבלת שוחד, הגיע זמן ההתנצלות. שרה פרגוסון, המוכרת יותר לאזרחי בריטניה בתור הדוכסית מיורק, התנצלה על המבוכה שגרמה לבעלה אנדרו.

הדוכסית חזרה מחופשה מתוכננת בצרפת עם בתה, ואמרה לעיתונאים שפגשה בשדה התעופה הית'רו: "המצב הכלכלי שלי לחוץ, אבל זה לא תירוץ לחוסר שיקול הדעת שהפגנתי, אני ממש מצטערת שזה קרה". הדוכסית הוסיפה: "אני יכולה לאשר שהדוכס מיורק לא היה ער או מעורב בכל השיחות שנערכו, אני ממש מצטערת על מעשיי".

הדוכסית סידרה "קומבינות" לחברים

פרגוסון תועדה על ידי צהובון בריטי לוחצת את ידו של תחקירן אחד העיתונים מעל שולחן עמוס דולרים. הדוכסית הבטיחה לתחקירן שבעלה לשעבר אנדרו, המשמש כנציג בית המלוכה הבריטי לענייני מסחר בינלאומי והשקעות, יוכל למלא כל בקשה שהתחקירן יעלה בפניו. "אם תסדר אותי, הוא יסדר אותך", הבטיחה.

לאחר פיצוץ הפרשה, הביעה פרגוסון כאב רב ואפילו נראתה בוכה בשדה התעופה הית'רו. מקורביה טוענים שלאחר הפרסום היא צפויה לעזוב את האי הבריטי.