ניו יורק: טבח בפגישת המחזור

הלם בחטיבת הביניים ספרינגפילד בניו יורק. אלמוני נכנס לאולם הספורט של החטיבה בו נערך אירוע פגישת מחזור ופתח באש לעבר החוגגים. נערה בת 19 נהרגה וחמישה נוספים נפצעו קשה. במשטרה עדיין לא יודעים מי ביצע את הירי, אך בהחלט לא נשללת אפשרות שמדובר בבוגר בית הספר, שהחליט לנקום בחבריו לספסל הלימודים

המשטרה מגיעה לאירוע (חדשות 2)

פגישת מחזור היא בדרך כלל אירוע משמח, בו מתאחדים לערב אחד חברים לספסל הלימודים ומחליפים חוויות על השנים שעברו מאז סיימו את בית הספר התיכון, גידלו כרס והחלו להקריח. בחטיבת הביניים ספרינגפילד שבניו יורק, החליט הנער הדחוי של השכבה לנקום בחבריו.

הנער, שזהותו אינה ידועה למשטרה, נכנס לאולם הספורט בו נערכה הפגישה המרגשת והחל לירות ללא הבחנה ב-200 בוגרי בית הספר שהגיעו לאירוע. מהירי נהרגה נערה בת 19, שרק לפני ארבע שנים סיימה את לימודיה בחטיבה. בנוסף להרוגה נפצעו עוד חמישה בני אדם.

ג'ורג' סמפטון, עד ראייה לירי, סיפר כי הקהילה כולה נותרה בהלם גדול לאחר אירוע הירי. "הוא הגיע משום מקום והחל לירות בכל מה שזז", תיאר סמפטון. "ראיתי נער מתמוטט לאחר שנורה, אני ברחתי משם כדי להציל את חיי". תושבי השכונה, שגם הם נותרו בהלם לאחר האירוע, הוסיפו כי מדובר בשכונה שקטה וטובה, שכונה בה שיעור מקרי האלימות נמוך.

רוצים לקבל עדכוני חדשות בזמן אמת? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות