כנראה שזו הפרסומת הכי מדהימה שראיתם

בעוד 18 ימים בדיוק ייפתח אירוע הכדורגל הגדול בעולם - המונדיאל בדרום אפריקה. רגע לפני פתיחת המשחקים, משחררת חברת נייקי פרסומת חדשה בכיכובם של ויין רוני, כריסטיאנו רונאלדו, דידייה דרוגבה, פאביו קנאברו וגם... הומר סימפסון. צפו בקליפ המרהיב

מיליארדים ברחבי העולם כבר מחככים ידיים בהנאה לקראת בעיטת הפתיחה של גביע העולם בכדורגל, בעוד 18 יום בדיוק בדרום אפריקה, וכמיטב המסורת - חברת הענק "נייקי" משגרת פרסומת מרהיבה ויוצאת דופן במיוחד בכיכובם של כל גדולי שחקני הכדורגל בעולם, שכבר הספיקה לצבור מאות אלפי צפיות ביו-טיוב - ובצדק רב.

בין המשתתפים בפרסומת: ויין רוני, כריסטיאנו רונאלדו, דידייה דרוגבה, פאביו קנבארו, ספורטאים מענפים אחרים כמו קובי ברייאנט ורוג'ר פדרר וגם... הומר סימפסון.

את הפרסומת, שאורכה 3 דקות תמימות ונקראת "WRITE THE FUTURE", ביים הבמאי המוערך אלחנדרו אינייריטו, מי שחתום על סרטי מופת כמו "21 גרם" ו"בבל". במוקד הקליפ: האפקט הכלל עולמי של כל אירוע קטן במהלך המונדיאל. כל בעיטה לשער, החמצה או גליץ' מסוכן גוררת מיד תגובת נגד של אוהדים ברחבי העולם, מפילה את שערי הבורסות או מביאה אושר המוני למיליונים.

"הקמפיין האפי הזה באמת תופס את העוצמה, הרגש וההשפעה שיכולים להיות לרגע אחד בודד של כדורגל על שחקן, אוהד או אומה", מסביר דויד גראסו, סמנכ"ל נייקי. "זה רק תחילת המסע. השלב הבא יאפשר לכל אוהבי הכדורגל להיות מעורבים במשחק באופן בלתי ייאמן".