בשירות הוד מלכותה: דיוויד בקהאם

אין צורך להילחץ, הכדורגלן המפורסם לא מצטרף לכוחות הלוחמים באפגניסטן. אבל כמו הנסיך צ'ארלס, גם בקהאם הגיע לביקור עידוד בבסיס של הצבא הבריטי. קשה לתאר במילים את ההתרגשות שאחזה בחיילים, ויותר מזה - את ההתרגשות של החיילות. כך זה נראה

אנחנו רגילים לראות את דיוויד בקהאם במדי מילאן או נבחרת אנגליה בכדורגל, אבל בסוף השבוע האחרון הוא עלה דווקא על מדי צבא ויצא לבקר את החיילים הבריטים המשרתים באפגניסטן. האמת שאין צורך להכביר במילים: מספיק לראות את פני החיילים (ובעיקר החיילות) בזמן הביקור, כדי להבין את גודל ההתרגשות.

הכדורגלן המפורסם נאלץ לפספס את המונדיאל הקרוב בשל פציעה, אולם קפטן הנבחרת האנגלית לשעבר החליט לעזור בהרמת המורל הלאומי בדרך אחרת: ביקור מיוחד בבסיסים הבריטיים באפגניסטן, זאת שעה אחת בלבד לאחר שחייל מארינס בריטי נהרג בפעולה קרקעית במדינה.

כמו הנסיך צ'ארלס והנסיך ויליאם לפניו, גם בקהאם הצטלם עם החיילים והחיילות, אחז במגוון של כלי נשק ופיזר חיוכים לכל עבר - שללא ספק תרמו להעלאת המורל.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים בפייסבוק מחדשות 2?

"אין לי אלא הערצה לגברים ולנשים הצעירים האלה", אמר בקהאם לפני שעלה למטוס של חיל האוויר המלכותי בדרכו לאפגניסטן. "לראות אותם ממלא אותי גאווה על היותי בריטי. כבר הרבה זמן שרציתי להגיע לביקור באפגניסטן, ואני מקווה כי הביקור עוזר להזכיר לכולם בבית את העבודה המדהימה שהם עושים כאן בתנאים קשים מאוד".

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות