ארה"ב: תינוקת שהושארה על כביש ניצלה בנס

נהג אוטובוס שנסע בשעת לילה מאוחרת בעיר סן אנטוניו, טקסס, הבחין לפתע בדמות קטנה ניצבת במרכז הכביש. כשהתקרב, זיהה לתדהמתו כי מדובר בתינוקת עם חיתול שככל הנראה הושארה לבדה, והצליח לבלום מטרים ספורים לפני שפגע בה. מצלמות האבטחה בתוך האוטובוס תיעדו את האירוע המדהים. צפו בתמונות

לראות ולא להאמין: מצלמות באבטחה באוטובוס בעיר סן אנטוניו, ארצות הברית, תיעדו אירוע דרמטי במיוחד, במהלכו נהג האוטובוס כמעט ודורס תינוקת בת 11 חודשים ששכבה חצי עירומה באמצע הכביש.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים בפייסבוק מחדשות 2?

נהג האוטובוס, שנסע במסלול השגרתי שלו בסביבות חצות הלילה, הבחין לפתע בגוף מוזר יושב במרכז הכביש. תחילה חשב הנהג כי מדובר בכלב ולכן צפר, אך כשהתקרב למקום הבחין לחרדתו הרבה כי מדובר בתינוקת עם חיתול ששוכבת במרכז הכביש.

ברגע האחרון הספיק הנהג העירני לבלום את האוטובוס, ונעצר מטרים ספורים לפני התינוקת העזובה. "אני הייתי פשוט בשוק", משחזר הנהג מייק יוברד. "לאחר שהאטתי הבחנתי כי זה תינוק באמצע הכביש", הוא מספר.

מאבקי משמורת על התינוקת

לאחר שהנהג ההמום ירד מהאוטובוס והתקרב לתינוקת, הופיע לפתע אביה, הרים אותה ופשוט רץ איתה מהמקום. בעקבות חקירה שנפתחה בנושא התברר כי שמה של הפעוטה הוא דסטיני פלורס, שנמצאת כעת במרכזו של מאבק על משמורת בין הוריה.

נציגי חברת האוטובוסים בה מועסק הנהג שכמעט פגע בפעוטה הגישו תלונה למשטרה על האירוע החמור וכעת רשויות הרווחה צריכות להחליט אם התינוקת שכמעט נדרסה תישאר עם הוריה הביולוגים. לטענת בני משפחתה, הפעוטה צפתה בטלוויזיה, ומכיוון שדלת הבית היתה פתוחה - היא חמקה לפתע החוצה והגיעה כך לכביש.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות