שרפה את ארוחת יום ההולדת - ונרצחה

את חגיגת יום ההולדת הזו, ייקח לג'ונתן ויקס הרבה שנים לשכוח. במהלך הארוחה המיוחדת שבישלה אשתו לכבוד המאורע המשמח, גילה ויקס כי מנת הבשר אותה הוא כל-כך אוהב, נשרפה. ויקס התלונן בפני אשתו, ולטענתו לאחר שזרקה עליו צלחות הוא סטר לה בעוצמה. האישה התמוטטה ומותה נקבע במקום

יום הולדת עצוב, ג'ונתן ויקס (הסאן)

אין גבול לאכזריות: ג'ונתן ויקס, מנהל בכיר באחת מרשתות הטלוויזיה הבריטיות, מואשם כי רצח את אשתו בגלל סיבה יוצאת דופן. על פי כתב האישום הוא הכה את בת זוגו עד שמתה, מכיוון ששרפה את ארוחת יום ההולדת שלו.

אמש סיפר ויקס לבית המשפט את גרסתו למקרה הטרגי. "ערכנו ארוחה מיוחדת לכבוד יום הולדתי, והיא הכינה את מנת הבשר האהובה עלי", סיפר. "לאחר ששרפה את זה והתלוננתי, הכיתי אותה בצווארה והיא פשוט התמוטטה ומתה", שיחזר ויקס.

להגנתו, אמר הנאשם בבית המשפט, כי אשתו לא השאירה לו ברירה אלא לפגוע בה. "היא תקפה אותי וזרקה עלי צלחות לאחר שהעזתי להתלונן", סיפר. "לא הייתה לי ברירה אלא להכותה על מנת שתפסיק", הוא טען מול השופטים.

פרמדיקים שהגיעו לזירת האירוע העידו במהלך הדיון בבית המשפט, כי כאשר הגיעו לדירה, ראו את אשתו של ויקס שרועה על הרצפה, ואת ויקס כורע לצדה וממלמל: "מה עשיתי לה, אני לא מאמין שהרגתי אותה". המשפט אמור להמשיך בימים אלו, וכרגע נראה שויקס יודה במסגרת עסקת טיעון כי רצח את אשתו ללא כוונה, ובתמורה יורשע בסעיף של הריגה ולא בסעיף רצח.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק