סיבת המוות: מנקה אסלה נתקע בעכוז

בעלה של אישה בת 35 מבריטניה, הגיש תביעה נגד בית חולים שלא הצליח לאתר את הסיבה לפציעתה של אשתו. האם הצעירה הגיעה בשנת 2005 לבית החולים לאחר שמוט של מנקה אסלה חדר לעכוזה ופצע אותה. גם צילומי הרנטגן לא זיהו את הבעיה ומספר שנים אחר כך היא מתה

מקרה מוות יוצא דופן בבריטניה: אישה בת 35 מתה לאחר שרופאיה לא הצליחו לאתר מוט של מברשת לניקוי שירותים שבטעות נתקעה בעכוזה, כך פרסם היום עיתון ה"סאן".

על פי הדיווחים, חוקר אשר בדק את נסיבות מותה של האם הצעירה סינדי קורטון חשף כי בשנת 2005 היא מעדה בזמן שהיתה שתויה, ואז ככל הנראה נפגעה ממוט מנקה האסלה. במהלך שנתיים סבלה קורטון מכאבים עזים, אך הרופאים הרבים שטיפלו בה לא הצליחו לזהות את מקור הבעיה.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מחקירת המקרה עולה כי ידית הפלסטיק באורך 15 סנטימטרים פשוט "נתקעה" בעכוזה. אך לאחר שהשתכנעו הרופאים כי קיים חפץ זר בגופה כבר היה מאוחר מידי. בשנה שעברה היא נותחה אך למרבה הצער מתה כעבור 10 שעות לאחר שאיבדה דם רב.

כעת, בעלה של סינדי תובע את בית החולים בו טופלה אשתו וטוען כי מדובר במקרה של רשלנות. לטענתו, לאחר שהגיעה זוגתו לבדיקה במיון, הרופאים שלחו אותה הביתה עם כדורים נגד כאבים, למרות הפצע החמור שהיה באחוריה.

עוד הוא טוען, כי לאחר ארבעה ימים נעשתה לה בדיקת רנטגן, שם לא איתרו את המוט שגרם לדימום. "המקרה היה יכול להימנע אם היו מאתרים מוקדם את הסיבה לפציעה", טוען בעלה בעצב. "אם היו מוציאים את החפץ בזמן היה ניתן למנוע הכל בהליך פשוט".