שני ילדים מבריטניה נרצחו ע"י אמם

כוחות משטרה שהוזעקו לאחר שהתקבל דיווח על רצח בבית מלון בספרד מיהרו לעצור את האם, אזרחית בריטית, בחשד לביצוע המעשה. על פי הדיווחים, התקשרה האם למשטרה ודיווחה שהרגה את הילדים. הנסיבות המדויקת שהובילו את האם למעשה הטירוף עדיין נבדקות

צעירה בשנות ה-30 לחייה מבריטניה נעצרה היום בחשד שרצחה אתמול את שני ילדיה הקטנים, ילדה בת חמש ותינוק בן שנה, בחדר בית מלון בו שהו לרגל חופשה בספרד. אתמול התקשרה האם למשטרה ודיווחה שהרגה את הילדים. כוחות שהגיעו למקום מצאו את שתי הגופות מוטלות על המיטה.

מקורות המקורבים לגורמי החקירה אמרו כי ככל הנראה נחנקו הילדים למוות, אך דובר המשטרה המקומית סירב לאשר או להכחיש את החשדות וטען כי נסיבות המוות עדיין נבדקות. "לא היה דם בזירה וגם לא מצאנו חתכים, תחמושת או כל סוג של פציעה חיצונית", אמר הדובר. "החקירה שלנו רק החלה ולא נגיב כעת על האופן בו לדעתנו מצאו הילדים את מותם".

"כוחות משטרה קיבלו הודעה על שתי גופות של ילדים שנמצאו בבית מלון", אמר דובר מטעם המשטרה הקטלונית בספרד. "כשהכוחות הגיעו הם איתרו את הגופות ועצרו מייד את האם החשודה ברציחתם".

עדיין לא ברורות הסיבות שהובילו את האם לרצוח את ילדיה. עיתון ספרדי מדווח הבוקר שהמשטרה החלה לחקור את האם עוד כשהיה בחדרה במלון, וזאת לצד גופותיהן של ילדיה שעוד לא פונו מהמקום. לפי הפרטים שידועים כעת, שהתה האם בחופשה עם הילדים החל מיום שני האחרון. כמו כן, לא ידוע האם היא סבלה בעבר מהפרעות על רקע נפשי.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק