ויאגרה: גם תרופה לאין-אונות, וגם למחלות לב

אינגריד היא כלבת פיטבול בת 6 הסובלת ממחלת לב קשה, וסיכוייה להינצל נחשבו נמוכים. וטרינר יצירתי מכלביה בניו יורק אמר לבעלי הכלבה, כי אם תיטול שני כדורי ויאגרה מדי יום, זה יעזור לה להתגבר על המחלה. מכיוון שמחירה של גלולה אחת עומד על עשרה דולרים, החליטו הבעלים לצאת למבצע התרמה ענק ברחבי ניו יורק

בעייית לב חמורה איימה על חייה של הכלבה (CNN)

תרופת הוויאגרה שהומצאה בעשור הקודם, הייתה אמורה לפתור את בעיות הזקפה אצל גברים. עכשיו מתגלה, כי לתרופה ישנו שימוש שהוא בגדר מציל חיים.

כאשר הגיעו בעליה של הכלבה אינגריד לאחת מהכלביות בניו יורק, גילה להם הווטרינר כי ישנה תרופה שיכולה להציל את אינגריד ממוות. הוא הציע להם שאינגריד תבלע שני כדורי ויאגרה ביום.

"זה יעזור לה להתמודד עם בעיות הלב החמורות ממנה היא סובלת", סיפרו בעליה של הכלבה. אך מכיוון שהמחיר לגלולה אחת עומד על עשרה דולרים, פתחו הבעלים במבצע התרמה מיוחד למען הכלבה.

בעליה של אינגריד סיפרו כי הציבור בניו יורק מתגייס באופן מפתיע להצלתה של הכלבה, וכי תרומה גדולה הגיעה אליהם מאישה שתרמה את כדורי הוויאגרה שמצאה במקרה. האישה טוענת כי היא חושדת שבעלה בוגד בה, ולכן החליטה להשתמש בכדורים למטרה טובה יותר.