לאחר 7 שנים בהן הרכיב פאזל גילה הפנסיונר: חסר חלק

פנסיונר בן 86 מארה"ב עמל יותר משבע שנים על הרכבת פאזל בן 5,000 חלקים רק כדי לגלות בסוף שחסר לו חלק אחד בודד להשלמתו. משפחתו ניסתה למצוא את החלק החסר בכל דרך אפשרית אך הפאזל שהתחיל כבדיחה הסתיים באכזבה

הפנסיונר והפאזל שלא יושלם (דיילי מייל)

ג'ק האריס קיבל את הפאזל כמתנה מכלתו לכבוד חג המולד של שנת 2002. הפנסיונר שהיה רגיל לקבל פאזל מדי שנה, היה בטוח שיצליח לסיים את המלאכה תוך מספר חודשים. אך הפעם גילה כי את המשימה הזאת לא יוכל להשלים לעולם.

במשך יותר משבע שנים הרכיב הפנסיונר מארה"ב בסבלנות את הפאזל בן 5,000 החלקים. האריס פרס את כל חלקי הפאזל על שולחן האוכל שלו והיה בטוח בעצמו שבמהרה יפנה את השולחן. אך הפנסיונר התקשה להרכיב את הפאזל המאתגר ויותר משבע שנים אחר כך החלקים עדיין היו פרושים במקומם.

כשלבסוף הגיע הרגע לו איחל האריס כל השנים, הוא נעמד בכדי להתפעל מעבודתו - פאזל של תמונת שמן מהמאה ה-19. למרבה הצער, הוא נחרד לגלות כי הפאזל לא הושלם, ובמרכזו ישנו חור קטן.

הפנסיונר המשקיען חיפש את החלק הקטן בכל מקום בביתו אך ללא הצלחה. משפחתו חוששת כי החלק אבד לעולמים, ואף ייתכן שהוא נזרק בטעות או נאכל על ידי אחד משני הכלבים של הזוג. כולנו מאחלים הצלחה להאריס הקשיש שיוכל למצוא את החלק ולהתגבר על האתגר.