התאומים הסיאמיים שהופרדו מחלימים

אנג'י, אמם של התאומים האירים שהופרדו לפני חודש, מרגישה כאילו זכתה בלוטו: "בשבוע שעבר הפגשנו אותם בפעם הראשונה, שמנו אותם באותה עריסה, הם ראו אחד את השני לראשונה מאז הניתוח. הם נרדמו כשהם מחזיקים ידיים, הם מעולם לא היו כה מאושרים"

התמונות הראשונות של חסן וחוסיין, התאומים הסיאמיים שהופרדו בניתוח מסובך, מראות כיצד השניים מחלימים מניתוח ההפרדה המסובך שעברו. "הם עברו הרבה מאוד התאומים האלה, הם עשו הכול ביחד", סיפרה באושר אמם של התאומים אנג'י.

"בשבוע שעבר הפגשנו אותם בפעם הראשונה מאז הניתוח. שמנו אותם באותה עריסה והם ראו אחד את השני לראשונה", אמרה האם והוסיפה: "הם נרדמו שהם מחזיקים את הידיים, הם מעולם לא היו כה מאושרים".

עבר חודש מאז שהתאומים שהיו מחוברים בבית החזה הופרדו. הם נותחו בניתוח מסובך וארוך מאוד שארך כ-40 שעות, לקחו בו חלק 20 רופאים מבית החולים ברחוב אולמונד. הודות לרופאים התאומים יצאו מטיפול נמרץ והחלו את חייהם החדשים כאשר הם מופרדים אחד מהשני.

האושר עולה עם כל חיבוק

"הניתוח לא יכול היה להתנהל טוב יותר, אני פשוט לא יכולה למצוא את המילים, זה כאילו שמישהו זוכה בלוטו והוא מאושר, אבל הלוטו הוא שום דבר לעומת זה. שני הבנים חיים וקיבלנו אותם, אני מרגישה שעם התקווה וכל האהבה וכל התפילות מכולם, אני מרגישה שזה משתלם", אמרה אנג'י.

כעת חודשים של דאגת ההורים הפכו עכשיו להיסטוריה וחיים חדשים לפניהם ולפני התאומים חסן וחוסיין. עם כל חיבוק שהם נותנים לכל ילד בנפרד - האושר עולה.