אוסטרליה: קנגורו ניסה לתקוף מינית אישה

מתברר שקנגורו יכולה להיות חיה מאיימת. לאחרונה הגישו מספר אוסטרלים תלונות במשטרה על קנגורו ענק שארב להם ברחובות. אישה אחת אף טענה כי החיה ניסתה לתקוף אותה מינית ולא נמלטה למרות צעקותיה. מהמשטרה המקומית נמסר: אנו עוקבים אחר המצב

האם הקנגורו מחפש אהבה? ארכיון (AP)

ניסיון לתקיפה מינית לא שגרתית באוסטרליה: תושבת עיר קטנה בחלקה הצפוני של המדינה, התלוננה במשטרה כי קנגורו ניסה לתקוף אותה בזמן שיצאה לג'וגינג. "לא היה כל ספק לגבי כוונותיו", טוענת האישה, שלדבריה כמעט נפלה קורבן להתקפה מינית על ידי החיה.

מהמשטרה המקומית נמסר כי זוהי אינה התלונה הראשונה שהגיעה בנושא. לדבריהם קיימים מספר דיווחים על קנגורו ענק שאורב לתושבי העיר, אך לא על פגיעה ממשית שגרם.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האישה שהתלוננה למשטרה אודות החיה סיפרה לרשת חדשות מקומית: "הסתובבתי ופתאום ראיתי קנגורו גדול מאחורי, שהתחיל לעקוב אחרי". לדבריה הקנגורו שהיה מפחיד ובעל מימדים גדולים מאוד, נראה מעורר מינית ולא נמלט מהמקום למרות צעקותיה.

"רק כאשר הגיעו למקום אנשים נוספים הוא הלך", היא משחזרת באימה. עוד באותו היום חזר המקרה על עצמו, והקנגורו השובב ניסה להתקרב לאישה נוספת, אם לשלושה. מהמשטרה נמסר כי הם עוקבים בדריכות אחר המצב.