הרוצח שחיסל בת 25 בדרא"פ: ג'ירף

צעירה מדרום אפריקה נקלעה למפגש טעון בין הכלב שלה לעדר ג'ירפות שטייל במקום. כשהבחינה בסכנה הנשקפת לכלבה האהוב, התייצבה בינו לבין הג'ירפות. אלא שהמעשה האמיץ נגמר במוות שנגרם מבעיטה קטלנית של הג'ירף היישר לצווארה של האישה

ג'ירף קטלני (יוהנסבורג מייל)

התקשורת בדרום אפריקה סוערת אחרי הרצח שהתרחש בפארק הלאומי. הרוצח הוא לא אחר מאשר ג'ירף שהשתמש ברגלו כבכלי נשק, ובעט למוות בצוואר הקצר יחסית של האישה שניסתה להגן על חיית המחמד שלה.

האישה בת ה-25 יצאה לטייל עם זוג הכלבים שאותם היא מגדלת בפארק הלאומי במחוז לימפופו. לפתע החל אחד הכלבים לברוח היישר לכיוון עדר הג'ירפות שהיה בגן. נביחות הכלב הבהילו את החיות ארוכות הצוואר שהחלו להראות סימני עצבנות .

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בניסיון נואש להגן על הכלב שלה, האישה בחרה בצעד אמיץ במיוחד, אך לא פעלה בחוכמה רבה. היא התייצבה בין הג'ירף לבין הכלב כדי למנוע ממנו להיפגע. הג'ירף הנחוש שלח בעיטה חזקה מאוד היישר לצווארה של האישה והרג אותה במקום.

תושבי המחוז מכירים את עדרי הג'ירפות שמסתובבים חופשי בפארקים הלאומיים במחוז לימפופו. למרות שהג'ירף ידוע כחיה שאינה מזיקה וגם אינה תוקפנית במיוחד, רוב האזרחים יודעים שלא כדאי לעמוד בטווח הפגיעה שלה. בעיטה אחת - נזכרים היום שוב - יכולה להיות קטלנית כמו כדור של אקדח.