חיילים אמריקנים למען שילוב הומואים בצבא

קשה להאמין שבמדינה מפותחת כמו ארה"ב, קיים עדיין חוק שמונע שילוב הומואים ולסביות בצבא. סרטון חדש של קבוצת לוחמים אמריקנים בעירק מצטרף למאבק הקהילה הגאה בניסיון לשנות את החוק. לא בטוח עד כמה הוא ישפיע לטובה על המחוקקים - אבל הוא עזר ללוחמים להעביר את הזמן בשדה הקרב

משרתים - וגאים בזה: האם חבורת חיילים צעירים עירומים למחצה שמרקדים להנאתם על טנקים זה מה שיגרום למחוקקים בארצות הברית לשנות את החוק האוסר על שילוב הומואים בצבא? לא בטוח, אבל אין ספק שהסרטון החדש שצילמו החיילים האמריקנים בעירק משאיר את הנושא על סדר היום.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לסרטון המשעשע שבו מוצגים החיילים רוקדים ונהנים זה עם זה לצלילי השיר "בלה בלה בלה" של קשה, קדם קליפ דומה של חיילים אמריקנים המשרתים באפגניסטן.

"אף אחד מאיתנו לא הומו", אמר אחד היוצרים ומיהר להוסיף: "לא שיש משהו רע בזה, אנחנו רק אנשים טובים שמנסים ליהנות". והם בהחלט נהנים כפי שניתן לראות בקליפ היצירתי.

קיום יחסים הומוסקסואלים בצבא ארצות הברית מהווה היום עילה לסילוק מהשירות, גם מצד מי שלא מצהיר על נטיותיו המיניות. במהלך קמפיין הבחירות הבטיח הנשיא ברק אובמה כי אם יבחר יפעל לשינוי הנוהל, שנקרא "אל תשאל-אל תגלה" ושהפך לחוק ב-1993, כך שהומואים ולסביות יוכלו לשרת בצבא גם אם הם הומוסקסואלים מוצהרים.