צפו בקלטת הסקס שמסעירה את טורקיה

דניז באיקל, ראש מפלגת האופוזיציה הטורקית, התפטר לאחר פרסום קלטת בה הוא נראה מקיים יחסי מין עם חברת מפלגתו. דניז באיקל האשים את מפלגת השלטון בהדלפת הקלטת לאמצעי התקשורת, אך נדמה שדווקא יריביו מבית הם אלה שהפילו אותו. "אנחנו לא מגיעים איתו לשום מקום", אמרו לאחרונה. כך זה נראה

הקלטת הלוהטת - גירסת איסטנבול: בימים האחרונים מסעירה את בטורקיה קלטת, בה נראה מנהיג האופוזיציה הטורקית מקיים יחסי מין עם אחת מחברות המפלגה.

לאחר שהקלטת דלפה לאתרי אינטרנט בטורקיה, הגיש דניז באיקל, ראש המפלגה הרפובליקנית החילונית (CHP), את התפטרותו מתפקידו. באיקל האשים גורמים במפלגת השלטון בפרסום התמונות המביכות, אך ישנה אפשרות שדווקא גורמים מבית גרמו לדליפת הקלטת, ולאו דווקא גורמים פוליטים המקורבים למפלגת השלטון.

"אנחנו לא מגיעים איתו לשום מקום", אמרו לאחרונה גורמים בכירים במפלגתו של באיקל, דברים שאולי יכולים להעיד במידה מסוימת על אחריותו או רצונו של מי מחברי המפלגה למצאו לבאיקל מחליף שיעמוד ברשות המפלגה, ומגביר את ההערכות לפיהן אנשי המפלגה שלו הדליפו את הקלטת כחלק ממאבק פנים-מפלגתי.

במפלגת השלטון אגב, שומרים כרגע על זכות השתיקה ולא הגיבו על האירוע, למרות שהם בוודאי מרוצים מאי הסדר ששורר במפלגה היריבה.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק