אדם מחופש לסנופי ניסה לפרוץ לבית כלא בבריטניה

מהומה גדולה נוצרה השבוע במתקן כליאה באי הבריטי ווייט, לאחר שאדם המחופש לדמות המצוירת סנופי איים לפרוץ למקום, כשהוא מנפנף באקדח. אחרי שנעצר יחד עם אדם נוסף שהיה איתו, התברר כי האקח היה צעצוע ושהוא בכלל התבלבל בבית הכלא

הסנופי לא היה כל-כך חמוד (הסאן)

שומרי בית הסוהר באי הבריטי ווייט חשבו שהם הוזים כשהבחינו בסנופי ענק מנסה לפרוץ לתוך כותלי הכלא. כשהתקרבו אל הייצור החשוד, הבינו כי למרות החביבות המאפיינת את הדמות המצוירת - מדובר באדם חמוש ומסוכן לציבור.

סנופי המאיים לא היה לבד והיה מלווה באדם נוסף. ביחד הם ניסו לפרוץ למתחם בית הכלא HMP, כדי לשחרר קרוב משפחה. "לא כל יום השומרים רואים כלב מצויר וגדול משתולל ומנסה לפרוץ לכאן", אמר לעיתון הסאן הבריטי גורם מבית הסוהר, "למרות שנדמה כי האיש המחופש לא מזיק, התייחסנו אליו בחומרה וברצינות רבה, מאחר שהוא נפנף בידו באקדח".

לאחר מהומה גדולה שיצרו "החיה" והחבר שלה, נעצרו לבסוף השניים, בני 21 ו-43. בחקירתם התברר כי בכלל טעו במתקן הכליאה, וקרוב המשפחה אותו חיפשו שוהה בבית כלא אחר, לא הרחק משם.

רק מאוחר יותר התברר כי סנופי לא היה מאיים כפי שנראה, כי האקדח שהיה מצויד בו היה צעצוע בלבד. אם סנופי ממש רצה לתקוף, הוא היה יכול להשפריץ על השומרים החסונים זרזיפים רטובים מאקדח המים שלו. בבית הכלא בכל מקרה התבדחו קצת פחות על המקרה והדגישו כי: "מדובר באחד מהניסיונות הגרועים ביותר בתולדות הפריצות לבתי כלא".