"נשות הכדורגלנים" מדגמנות את אופנת מונדיאל 2010

עוד לא החלטתם את מי לעודד במודניאל? אולי נשות הכדורגלנים המובילים יעשו לכם את זה. אחת מרשתות ההלבשה המובילות החליטה לצאת בקמפיין מיוחד, 33 יום לפתיחת המונדיאל, במסגרתו הלבישה את נשות הכדורגלנים הבכירים בתלבושות של בני הזוג באליפות העולם. כך זה נראה

חברת אופנת הספורט "אומברו" בחרה דרך מקורית להציג את קו הבגדים שלה לקיץ הקרוב - הקיץ של המונדיאל. החברה עיצבה שבע חולצות של שבע נבחרות מצליחות מהמדינות המשתתפות במונדיאל ובחרה להציגן עם דוגמניות שמאוד חשוב להן איזו נבחרת תנצח.

כולם יודעים שבהרבה מקרים, לצידו של כדורגלן מצליח הולכת דוגמנית, ואם זהו לא עיסוקה אז ככל הנראה היא יכולה להיות אחת אם רק תרצה בכך. את הקולקציה החדשה לא הציגו הפעם גברים מסוקסים אלא בנות זוגם של הכדורגלנים המובילים של כל אחת מהנבחרות. הדוגמניות הצטלמו לקמפיין כשעל גופן חולצת הנבחרת וגרביים בלבד.

נבחרת הדוגמניות: מטעם אנגליה דגמנה בת זוגתו של פיטר קראוץ' - חלוץ טוטנהאם; הנציגות הצרפתית היא של שארלין סוריק המחליפה צרפתיות עם בן זוגה גיל קלינצ'י; מגרמניה הצטלמה ג'וליה גודיקה בת זוגתו של יאנסן הקשוח ומטעם איטליה לבשה את חולצת הנבחרת אליסה ברגולי, בת זוגתו של אלברטו ג'ילרדינו.

מדרום אמריקה - הארגנטינאית היפה היא לולי פרננדז רעייתו של פאולו מאוצ'ה, את ברזיל יצגה בת זוגו של שוער הנבחרת ג'וליו סזאר ומאורוגוואי הצטלמה זיירה נארה הצמודה של הכדורגלן דייגו פורלאן.

על הקמפיין הסקסי שפורסם 33 ימים לפני שריקת הפתיחה של המונדיאל, חתום הצלם ראנקין שגויס למשימה. אולי הפעם בנות הזוג המושכות של הכדורגלנים ישפיעו עליכם, בבחירה איזו קבוצה תרצו לעודד באליפות העולם.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק