הסבתא והנכד באמת יביאו בן משותף או שמדובר במתיחה?

בסוף השבוע הבאנו את סיפורים של פיל קרטר בן ה-26 שמתעד להביא יחד עם סבתו בת ה-72 בן משותף באמצעות אם פונדקאית. הסיפור שפורסם לראשונה במגזין בניו זילנד הוסר מאתר האינטרנט של המגזין. האם מדובר במתיחה?

כך נראה הזוג המאושר (טלגרף)

האם הסיפור הבלתי נתפס על סבתא בת 72 המנהלת רומן עם נכדה בן ה-26 ומתכוונת להביא עמו נכד בעזרת אם פונדקאית הוא בסך הכול מתיחה?

בסוף השבוע הבאנו את סיפורם של פיל ביילי בן ה-26 וסבתו פרל קרטר ואהבתם הפורחת. הסיפור שפורסם לראשונה במגזין בניו זילנד זכה לכיסוי כלל עולמי ולהרמת זוגות רבות של גבות. לפי הפרסום במגזין "New Idea", ביילי חיפש במשך שנים את סבתו, לאחר שאימו נפטרה במפתיע ממחלת הסרטן. ביילי מעולם לא פגש אותה, כיוון שאמו נמסרה לאימוץ רגעים לאחר היוולדה. לאחר מאמצים רבים הצליח לאתר את הסבתא האבודה, פרל קרטר, תושבת אינדיאנה ויצר איתה קשר באי-מייל.

מי שייכנס עכשיו לאתר המגזין שפרסם את הסיפור לראשונה, לא יוכל למצוא לו כל זכר. בשקט בשקט עורכי האתר הסירו אותו ממנו. עורכת האתר אמרה לאתר msn אוסטרליה כי "האתר החליט להסיר את הכתבה הזו, אני לא בטוחה מדוע", וסירבה לענות על שאלות נוספות.

גם "הדיילי מייל" בבריטניה שואל האם מדובר בסך הכול במתיחה, שהרי לא ייתכן שלא פורסם היכן בני הזוג חיים, פרטים על האם הפונדקאית, ואף גוף תקשורת לא הצליח להשיג עמם ראיון מצולם. אז האם הסיפור הזה אמיתי או הזוי כמו שהוא נשמע? בינתיים, אז שבני הזוג ייצאו למצלמות - תשפטו בעצמכם.

תזכורת: סיפור אהבה בין סבתא לנכד

"הייתי המומה לקבל את המכתב שלו, הלב שלי קפץ מהמחשבה שאתאחד עם הנכד שלי", אמרה קרטר לפי הפרסום המקורי. "כשהוא שלח לי תמונה שלו, חשבתי שהוא יפה תואר וסקסי אך נאלצתי להזכיר לעצמי שהוא הנכד שלי", היא מודה.

אך מתברר שהפגישה בין השניים הייתה תחילתה של סיפור אהבה יוצא דופן. "מהרגע שראיתי אותו ידעתי שלא יהיה בינינו קשר רגיל של סבתא ונכד", אמרה קרטר וצדקה. "לראשונה מזה שנים חשתי התעוררות מינית". 

ביילי מספר בגילוי לב: "אני אוהב את פרל בכל ליבי. תמיד נמשכתי לנשים מבוגרות ואני חושב שפרל היא מהממת". לדבריו הוא אינו יכול לחכות עד שיהפוך אב אבל למרות האהבה ביניהם זוכים בני הזוג להטרדות רבות מצד הסביבה. "צוחקים ומתקיפים אותנו כשאנחנו מתנשקים במקומות ציבוריים, אך לא איכפת לנו", הוא מספר ומוסיף: "לא ניתן לשלוט במי שמתאהבים".

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק