צעיר זוכה מאונס בגלל סקיני ג'ינס

בית משפט באוסטרליה שחרר לחופשי צעיר שהואשם באונס, בגלל פריט לבוש של המתלוננת. חבר המושבעים לא האמין שהנאשם הצליח להסיר מכנסי סקיני ג'ינס ללא שיתוף פעולה מצד ה"נאנסת" וקבע כי יחסי המין נעשו בהסכמה

סקיני ג'ינס (AP)

חבר מושבעים בבית משפט באוסטרליה זיכה צעיר מאונס בחורה, מכיוון שלא האמין שניתן להסיר את מכנסי הסקיני ג'ינס אותם לבשה ללא הסכמה.

שישה גברים ושש נשים החליטו לשחרר לחופשי את ניקולס גונזלס בן ה-23 שהואשם בתקיפה מינית של צעירה בת 24, אותה ניסה לנחם לאחר פרידה מבן זוגה. לטענתו, יחסי המין נעשו בהסכמה.

המתלוננת סיפרה כי השניים נפגשו לפני כשנתיים ואז הלכו לביתו של הנאשם כדי לשמוע מוזיקה. על פי עדות הצעירה, דחף אותה גונזלס על המיטה, נצמד אליה והחל להפשיטה.

בחקירה הנגדית טען הסנגור כי הוא מתקשה להבין כיצד ניתן היה להסיר את מכנסי הסקיני ג'ינס של המתלוננת ללא שיתוף פעולה. "אני לא מסכימה", התרעמה הצעירה והסבירה שהיא שוקלת 42 קילוגרמים ולכן לא היה קשה לנאשם להוריד את הבגד מגופה.

12 המושבעים קיבלו לבסוף את גרסתו של גונזלס והוא זוכה מאשמה. בהתאחדות למען נפגעי תקיפות מיניות מתחו ביקורת על ההחלטה. "מה שאישה לובשת לא צריך להוות סוגיה", הדגישה יו"ר ההתאחדות ורוניקה ונסינג."אפשר הרי להסיר כל בגד באמצעות כוח".

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק