הוריה של מדלן מקאן פרסמו סרטון חדש במלאת 3 שנים לחטיפה

בסרטון רואים את הוריה של מדלן, גרי וקייט מקאן ממשיכים לנסות ולמצוא את בתם. בתחילת הסרטון ישנה הדמייה של המקום בו נחטפה מדלן, ובהמשך נסיונותיהם הנואשים של ההורים לאתר אותה, בשילוב תמונותיה. מחר ימלאו 3 שנים לחטיפתה

עדיין נעדרת, עדיין מחפשים: כבר שלוש שנים שמדלן מקאן הקטנה נעדרת. היום, כשהיא אמורה להיות כמעט בת שבע, הוריה פרסמו וידאו חדש עם תמונותיה ושחזור האירועים עד חטיפתה.

בווידאו רואים את הוריה של מדלן, גרי וקייט מקאן ממשיכים לנסות ולמצוא את בתם. בתחילת הווידאו ישנה הדמייה של המקום בו נחטפה מדלן, ובהמשך את נסיונותיהם הנואשים של ההורים לאתר אותה, בשילוב תמונותיה.

"תודה לכם שלא ויתרתם על מדלן. ביחד נוכל להביא אותם הביתה", אומר המשפט שסוגר את הסרטון. מחר הוא יום השנה השלישי לחטיפתה של מדלן, שנעלמה ב-3 במאי 2007.

לפני חודשיים:עדויות מניו זילנד

תמונה שהוחזקה בידי משטרת פורטוגל עוררה את זעמם של בני הזוג מקאן. תיקים שהיו חסויים עד לפני כחודשיים חשפו מידע חדש שטרם נבדק בחקירת היעלמותה של מדלן מקאן.

משטרת פורטוגל קיבלה רמזים, דיווחים וקצות חוט מרחבי לעולם, ובהם גם תמונה שנקלטה על ידי מצלמות אבטחה בניו זילנד. בתמונה נראית ילדה שדומה מאוד לילדה שנעלמה וכמו עדויות רבות אחרות מסביב לעולם תויקה תחת הכותרת "לא רלוונטי".

היסטוריה של חילופי האשמות

עשרות דיווחים נוספים עם עדויות על זיהוי של ילדות דומות הוכנסו לתיק. המידע זרם מחוקרים סביב העולם. עדויות כאלה הגיעו מארצות הברית, מאירופה ומצפון אפריקה.

אף אחת מהעדויות לא הגיעו למשפחה - להורים גארי וקייט, ולא לחוקרים הפרטיים שהועסקו על ידי המשפחה. אביה של מדלן אמר בשיחת טלפון ש"ליבו נשבר" וכי הוא "מזועזע", כלשונו. החשיפה הזו היא נדבך נוסף בקרבות המרים בין בני המשפחה לבין המשטרה בפורטוגל. בעבר השוטר שעמד בראש חקירת המקרה גנקאלו אמראל האשים את ההורים בהזנחה ואף העלה תיאוריה על פיה בני הזוג הם אלה שהעלימו את מדלן אחרי שנפגעה בתאונה ביתית.

חטיפתה של מדלן מקאן - סיקור מיוחד:

האם הילדה מדלן נמצאת בניו זילנד?

הוריה של מדלן מתחננים: "המשיכו לחפש אותה"

האם הוריה של מדלן ביימו חטיפה?

פדופיל מורשע חשוד בחטיפת מדלן מקאן

השחזור: כך נחטפה מדלן מקאן

שנתיים אחרי: כך נראית מדלן