הכירו: הסבתא, הנכד, והאם הפונדקאית שתלד את בנם

התקשורת העולמית ממשיכה לעקוב אחר פיל ביילי בן ה-26 וסבתו פרל קרטר בת ה-72 המתגוררים באינדיאנה ארה"ב, שהתאהבו וחולמים להביא ילד לעולם יחד. כעת נחשפת האם הפונדקאית שתסייע להם להגשים את החלום

הכירו: הסבתא, הנכד, והאם הפונדקאית שתלד את בנם (חדשות 2)

הם הכירו רק לפני 4 שנים, אך לדבריהם הם התאהבו אחד בשני מיד, ומאז, האהבה בין פיל ביילי בן ה-26 וסבתו פרל קרטר בת ה-72 רק פורחת. אך מה שנראה ברור מאליו לבני הזוג המאוהבים, לא מתקבל בכזו פשטות ברחבי העולם.

התקשורת העולמית ממשיכה לעקוב אחר בני הזוג שהחליטו לאחרונה להביא ילד משותף לעולם, וכעת נחשפת האם הפונדקאית שתעזור לשניים להגשים את חלומם. הם שכרו את שירותיה בשל המגבלות הפיזיות של קרטר וגילה המופלג של פרל, אך נראה שהם נחושים להפוך להורים משותפים.

ביילי חיפש במשך שנים את סבתו, לאחר שאימו נפטרה במפתיע ממחלת הסרטן. ביילי מעולם לא פגש אותה, כיוון שאמו נמסרה לאימוץ רגעים לאחר היוולדה. לאחר מאמצים רבים הצליח לאתר את הסבתא האבודה, פרל קרטר, תושבת אינדיאנה ויצר איתה קשר באי-מייל.

"כשראיתי אותו חשתי התעוררות מינית"

"הייתי המומה לקבל את המכתב שלו", היא משחזרת, "הלב שלי קפץ מהמחשבה שאתאחד עם הנכד שלי", אומרת קרטר. "כשהוא שלח לי תמונה שלו, חשבתי שהוא יפה תואר וסקסי אך נאלצתי להזכיר לעצמי שהוא הנכד שלי", היא מודה.

אך מתברר שהפגישה בין השניים הייתה תחילתה של סיפור אהבה יוצא דופן. "מהרגע שראיתי אותו ידעתי שלא יהיה בינינו קשר רגיל של סבתא ונכד", אמרה קרטר וצדקה. "לראשונה מזה שנים חשתי התעוררות מינית". 

ביילי מספר בגילוי לב: "אני אוהב את פרל בכל ליבי. תמיד נמשכתי לנשים מבוגרות ואני חושב שפרל היא מהממת". לדבריו הוא אינו יכול לחכות עד שיהפוך אב אבל למרות האהבה ביניהם זוכים בני הזוג להטרדות רבות מצד הסביבה. "צוחקים ומתקיפים אותנו כשאנחנו מתנשקים במקומות ציבוריים, אך לא איכפת לנו", הוא מספר ומוסיף: "לא ניתן לשלוט במי שמתאהבים".

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק