ארה"ב גועשת: "אובמה ניהל רומן מחוץ לנישואים"

צהובון אמריקני פרסם אמש תחקיר מפורט שארך שנתיים, לפיו הנשיא המכהן קיים רומן עם מתמחה שלו בקמפיין לתפקיד הסנאטור של אלינוי ב-2004. האישה מכחישה, אך במגזין מדגישים: "יש לנו קלטת. אנשי אובמה הציעו לנו כסף בתמורה לשתיקה"

האם ביל קלינטון לא לבד? ארצות הברית גועשת ביממה האחרונה, בעקבות פרסום בצהובון אמריקני מפורסם לפיו הנשיא ברק אובמה ניהל רומן עם צעירה שעבדה בהתנדבות בקמפיין שלו לסנאט לפני כשש שנים. התחקיר, שנערך במשך כמעט שנתיים, חושף פרטים מרעישים מפגישה לילית סוערת בין אובמה למתמחה שלו.

המגזין "נשיונל אינקווירר" פרסם אמש תחקיר, לפיו בשנת 2004, במהלך התמודדותו בקמפיין לתפקיד הסנאטור של אלינוי, הגיעה לבית המלון בו הוא שהה באחד מלילות הקמפיין צעירה שחורה בשם ורה בייקר, שעבדה כמתמחה בהתנדבות בקמפיין שלו. על פי הפרסום במגזין, קיימת קלטת אינטימית של השניים בבית המלון.

רוצים עדכונים חמים מחדשות 2 לפייסבוק שלכם? לחצו כאן

כסף בתמורה לשתיקה?

זאת ועוד, דווח במגזין, כי אנשיו של אובמה הציעו לתחקירנים כסף רב על מנת להשתיק את הפרשה ולא לפרסם אותה. הדיווח במגזין, שהוביל גם את הדיווחים בארצות הברית בפרשיית המין המסעירה של שחקן הגולף טייגר וודס, עורר סערה רבתי בכלי תקשורת רבים בעולם.

בשנת 2008, אז היה אובמה בשיאו של קמפיין הנשיאות שלו, נפוצו שמועות בדבר רומן שקיים עם אישה מחוץ לנישואין, אך הן התפוגגו בשל חוסר ראיות. היום אומרים בוושינגטון כי מדובר בתחקיר מבוסס, שארך שנתיים מלאות. בייקר עצמה, אגב, הכחישה נחרצות את קיום הרומן עם הנשיא.