ארצות הברית: סבתא ונכד החליטו להביא ילד לעולם

מתברר שלאהבה אין גיל. צעיר בן 26 וסבתו בת ה-72המתגוררים באינדיאנה ארה"ב, התאחדו לפני 4 שנים והתאהבו אחד בשני. מאז שהם ביחד האהבה פורחת ולאחרונה החליטו לשדרג את היחסים ולהביא ביחד ילד לעולם. לקרוא ולא להאמין

מערכת יחסים משפחתית. ארכיון (AP)

אהבה בלתי אפשרית: סבתא בת 72 ונכדה בן ה-26 מארצות הברית הולכים להביא בקרוב ילד לעולם. אם אתם שואלים את עצמכם למה, מתברר שהשניים נפגשו לראשונה לפני ארבע שנים ופשוט התאהבו אחד בשני.

פיל ביילי חיפש במשך שנים את סבתו, לאחר שאימו נפטרה במפתיע. ביילי מעולם לא פגש אותה, מכיוון שאימו נמסרה לאימוץ רגעים לאחר היוולדה. לאחר מאמצים רבים הצליח לאתר את הסבתא האבודה, פרל קרטר, תושבת אינדיאנה ויצר איתה קשר באי-מייל.

"הייתי המומה לקבל את המכתב שלו", היא משחזרת, "הלב שלי קפץ מהמחשבה שאתאחד עם הנכד שלי", אומרת קרטר. "כשהוא שלח לי תמונה שלו, חשבתי שהוא יפה תואר וסקסי אך נאלצתי להזכיר לעצמי שהוא הנכד שלי", היא מודה.

רוצים עדכונים חמים מחדשות 2 לפייסבוק שלכם? לחצו כאן

"לא ניתן לשלוט במי שמתאהבים"

אך מתברר שהפגישה בין השניים הייתה תחילתה של סיפור אהבה יוצא דופן. "מהרגע שראיתי אותו ידעתי שלא יהיה בינינו קשר של סבתא-נכד", אמרה קרטר וצדקה. כעת, כעבור ארבע שנים התפתחה מערכת יחסים ביניהם והם מתכננים להביא יחדיו ילד לעולם.

ביילי מספר בגילוי לב: "אני אוהב את פרל בכל ליבי. תמיד נמשכתי לנשים מבוגרות ואני חושב שפרל היא מהממת". לדבריו הוא אינו יכול לחכות עד שיהפוך אב אבל למרות האהבה ביניהם זוכים בני הזוג להטרדות רבות מצד הסביבה. "צוחקים ומתקיפים אותנו כשאנחנו מתנשקים במקומות ציבוריים, אך לא איכפת לנו", הוא מספר ומוסיף: "לא ניתן לשלוט במי שמתאהבים".

ביילי וקרטר ייאלצו לחכות רק עוד קצת עד שיביאו את בנם הטרי לעולם. בשל המגבלות הפיזיות של קרטר וגילה המופלג, שכרו השניים את שירותיה של אם פונדקאית שאמורה כבר בקרוב להגשים את חלומם.