התינוק בן השנה כבר יותר גבוה מאמו

כשהוא בן 14 חודשים בלבד, בנה הפעוט של האם הנמוכה בעולם נאלץ להתכופף כדי לדבר עם אמו. איידן, שנולד בניתוח קיסרי, ממשיך לצמוח לגובה בעוד שאמו, הסובלת ממחלה נדירה, נשארת תמיד בגובה של מטר אחד. כעת היא קצת מתקשה להרים אותו בחזרה למיטה

אמנדה ואיידן - היום (SWNS)

הגודל באמת לא קובע: האישה הנמוכה ביותר בעולם הציגה השבוע לראווה את בנה התינוק, אך למרבה ההפתעה - הפעוט בן השנה וחודשיים כבר עקף את אימו בגובה והוא רק ממשיך לצמוח.

אמנדה מור בת ה-25 מבריטניה ילדה את בנה איידן בניתוח קיסרי, והפכה בזאת לאישה הנמוכה ביותר בעולם שהצליחה ללדת. מור סובלת ממחלת עצמות נדירה שהותירה אותה בגובה של מטר אחד בלבד, מהראש עד הבהונות, אך למרבה המזל בנה נולד בריא לחלוטין.

עכשיו, לאחר שהוא חגג את יום הולדתו הראשון, נאלץ איידן הקטן להתכופף כדי להגיע אל אימו והוא אף יכול לעזור לה הוריד פריטים ממדפים גבוהים. לדברי האם הקטנטונת, היא מלאת תקווה שבנה ימשיך לגבוהה ויגיע עד למידותיו של אביו - שגובהו כמעט שני מטרים.

"ידעתי שהוא יהיה גבוה יותר ממני אבל עכשיו הוא פורץ", מספרת האם הגאה. "כשאני יושבת על הרצפה כדי לשחק איתו, הוא יותר גבוהה ממני - והוא רק בן 14 חודשים". מור אפילו מתלוצצת ומוסיפה: "הוא נעשה כה גדול וחזק, בקרוב ניאלץ להזהיר אותו שינהג לאמא בעדינות".