נערת הפיתוי שמשתיקה את הרוסים

במשטר הרוסי מצאו דרך מקורית במיוחד לסלק מהכותרות מתנגדים לשלטון. על פי האשמותיו של תסריטאי רוסי שירות הביון המקומי שלח אליו נערת פיתוי יפייפיה וסרטון שתיעד את השניים ערומים הועלה לרשת. מסתבר שאותה "קטיה" כבר נשלחה בעבר אל פוליטיקאים ואנשי רוח רוסים אחרים כדי להבהיר שכדאי להם "לשתוק"

הדרך החדשה "להשתיק" (חדשות 2)

רוסיה סוערת בעקבות סדרה של שערוריות סקס שבמרכזה נערת פיתוי שזכתה לכינוי קטיה. "ידיעות אחרונות" מפרסם הבוקר כי קטיה ג'רסימובה הפילה ברשתה וסחטה בכירים שמתנגדים לשלטונם של הצמד דמיטרי מדבדב וולדימיר פוטין.

התסריטאי והסטיריקן ויקטור שנדרוביץ' הוא הקורבן הטרי של קטיה. עכשיו הוא מאשים את ארגון הביון המרכזי של רוסיה (ממשיכו של הקג"ב) בסחיטת עיתונאים, פוליטיקאים ואמנים המתנגדים לשלטון. שנדרוביץ' טוען שקטיה היא דוגמנית שהייתה בעברה נערת ליווי וגויסה כנראה לביון הרוסי.

שנדרוביץ' הפך אחרונה לכוכב של סרטון אינטרנט בו הוא נראה ערום לצידה של קטיה היפיפייה. שניים מ"הקורבנות" הנוספים של קטיה הם סופר ומנהיג בתנועת "רוסיה האחרת" העוינת את פוטין ופוליטיקאי נוסף המנהיג תנועה לאומנית. ה"קורבן" המפורסם ביותר של קטיה הוא העורך של הגרסה הרוסית של המגזין "ניוזוויק" שנראה מסניף קוקאין לצידה של קטיה כששניהם ערומים בסרטון.

שנדרוביץ' הודה ביחסים שהיו לו עם ה"מפתה", אך דאג להדגיש כי "הסקס היה ללא שום הנאה, כי השותפה שלי הייתה משעממת כמו הגסטפו העצוב שאתם מפעילים".