מוסלמים קיצוניים מאיימים על יוצרי סאות'פארק

סאות'פארק מעצבנת עכשיו את האיסלאם הקיצוני. בפרקים האחרונים מוחמד מוצג כריבוע מצונזר או כדב נחמד כדי שאי אפשר היה להעליב אותו. בסדרה זה עובד, במציאות - קיצונים מוסלמים מאיימים על יוצרי הסדרה - "סופכם עשוי להיות דומה לזה של תיאו ואן גוך ", הבימאי ההולנדי שנרצח אחרי שלעג לאיסלאם בסרט

יוצרי סדרת האנימציה סאות'פארק קיבלו מספר איומים מארגונים מוסלמים בגלל שהעליבו את הנביא מוחמד והציגו אותו בחליפת דב.

על פי אתר המוסלמי-מהפכני, מאט סטון וטרי פארקר הם "טיפשים". על פי ההצהרה השניים "ודאי יתאדו כמו תיאו ואן גוך (במאי שיצר סרט נגד האיסלאם) בגלל שידור התכנית".

האתר חושף את הפרטים האישיים של שני היוצרים כדי להדגיש את האיום, תמונת גופתו של הבימאי ההולנדי שנרצח על ידי גורמים מוסלמים קיצוניים גם מוצגת, כמו מקום מגוריהם כדי להבהיר את הכוונות.

כדאי לגלות נימוסין כלפי האיסלאם

בפרקים של סאות'פארק, מוחמד ועוד אייקונים דתיים כמו ישו, קרישנה, משה ועוד, מצילים את העולם. בפרק השני בו משתתף מוחמד, אחד הכוחות המיוחדים שלו התבטא בכך שאי אפשר להעליב אותו, מפני שאי אפשר לראות אותו. מוחמד מתחבא מאחורי דב או מאחורי ריבוע עליו כתוב "מצונזר".

מפעיל האתר, יונוס עבדללה מוחמד בן ה-30 מגן על פעילות האתר ואומר: "זהו לא איום, זו עצה והדגמה מה יכול לקרוא למי שלא מגלה נימוסים".